En pidä opettajastani enkä koko koulusta. Saako autokoulua vaihtaa? Olen jo ajanut yli puolet ajotunneista.
koulun vaihto?
tyttö
2709
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
..on päätös, rahat ja valitusoikeus. Sähän olet asiakas ja näin ollen oikeutettu valittamaan, jos opetus ei ole sitä mitä pitäis.
Kokeile ensin maikan vaihtoa, koska maikallahan on aina se suurin vaikutus kaikkeen. AK:n vaihto voi olla hankalampaa.. en oikeen tiedä, mut kannattaa nykyisessä AK:ssa vaan puhua asiasta ja ilmaista oma tyytymättömyys..
Kannattaa vaatia laatua!
Soittele muihin autokouluihin ja kerro mistä kenkä puristaa.
Voit vaihtaa autokoulua jos haluat. Pyydä koulultasi kopio opetuskortistasi (se pahvikortti johon kuittaat ajotuntisi) ja opetustodistus saadusta opetuksesta. Näitten papereitten kanssa sitten vaan toiseen autokouluun. Meidän autokoulu ei ainakaan veloita mitään siirtomaksua "uusilta" oppilailta (tuskin muutkaan).
-------------------www.toma.clan.st--------------