Yritän saada tätä minulle tullutta viestiä, elikkkä kuvaa sellaiseen muotoon että voisin lähettää sen liitetiedostona eteenpäin. Onko koodissa joku juju kun ei se suostu näyttämään lähetettynä. Ilmoittaa vain ettei tiedostoa ole. Vosiko joku neuvoa. Kiitos.
visailu
mikä vikana koodissa
2
339
Vastaukset
- Höpö.
..että tiedostoa visailu_tiedostot/ads.htm ei löydy sieltä missä sen pitäisi olla, eli lähettämäsi tiedoston alikansiossa nimeltä visailu_tiedostot?
Mikset lähetä yksinkertaisesti tiedostoa ads.htm ?
..
äh tarkemmin katsoen siellä olisi muitakin tiedostoja lähetettävänä. Ota selville mitä oikeastaan haluat lähettää ja lähetä se.
Nyt olet lähettämässä vain sivunkuvauskoodia.- pelle peloton
Olen yrittänyt tallentaa koko jutun index. html. Ei onnistu. Lähetän tämän poliisille kokonaisuudessaan. Jos voisit neuvoa paremmin. Kiitos.Minulla se kyllä aukeaa koneella index tiedostona musiikkine kaikkineen mutta kokeilin lähettää omaan toiseen postiini eikä auennut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1748483KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4537657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei763890Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521633716Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1183074Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään552855Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv442071- 1262066
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231893Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka211841