Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miksi mahakipeäksi ??

Nyt olen huomannut parikertaa kun olemme harrastaneet poikaystäväni kanssa seksiä niin seuraavana päivänä minun mahassa on sellainen polttava tunne aina välillä... mistä voi johtua :/???? kiitos vastauksista
2495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jolla ei oo niin pitkä patukka :)

Äänestä
  • no ei se ny nii pitkä oo ... varmaa jotai 18cm tai jtn... eikä siitä pitäs maha kipeeks tulla... :O

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kummasteleva... kirjoitti:

Nyt olen huomannut parikertaa kun olemme harrastaneet poikaystäväni kanssa seksiä niin seuraavana päivänä minun mahassa on sellainen polttava tunne aina välillä... mistä voi johtua :/???? kiitos vastauksista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu