missä teksti 13.40 Asiakeskusteluun liittyen?
Kellon aika näkyy vaan teksti on hävinnyt eikä muuten ole ekakerta koitahan laittaa näkyviin.
Kellon aika näkyy vaan teksti on hävinnyt eikä muuten ole ekakerta koitahan laittaa näkyviin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ketjun osalta.Sefu ei noihin vaikuta, vaan eniron eli suomi24.n järjestelmät on alimitoitettuaj ja teksti saattaa olla piilossa vielä pitkää tai ilmestyä vasta huomenna.
SEFU kyllä joskus sensuroi, sekä käy nimimerkeillä myös kirjoittelemassa, vaikka ei pitäisi sillä palstan sefun tarkoitus on olla puolueeton ja puuttua vain asiattomuuksiin, mihin hän ei puutu jos se palvelee hänen omaa ajatteluaan.
pitäisi?
Valvomisen ohella osa sheriffeistä osallistuu myös itse aktiivisesti keskusteluihin.
http://turvallisuus.suomi24.fi/keskustelu/valvonta/
selitetty moneen kertaan, sivut jumittaa.
Sheriffit eivät vastaa sivuston toimivuudesta tai teknisistä ongelmista, joten heille on turha antaa palautetta sivujen yleisestä toimivuudesta. Sitä varten joka sivulla on linkki palautteeseen.
http://keskustelu.suomi24.fi/sheriffi/toiminta.chtml
.......