Lukukelvottomat tiedostotietuelohkot

Mitä ne edes on? levyssä vikaa? Entä voiko asialle
tehdä jotain.. Kone kun ei enää käynnisty, eikä Windowsia voi asentaa uudelleen (ilmeisesti juuri tuosta syystä, kansioiden luominen ei onnistu)?
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tullut tiensä päähän.
Tattis, finish, kaputt, end, loppu.
Shit happends.
Uutta kehiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Randomi.. kirjoitti:

Mitä ne edes on? levyssä vikaa? Entä voiko asialle
tehdä jotain.. Kone kun ei enää käynnisty, eikä Windowsia voi asentaa uudelleen (ilmeisesti juuri tuosta syystä, kansioiden luominen ei onnistu)?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu