Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä ajattelette...

...kun masturboitte, onko jotain vakiofantasiaa tms.? Itse ajattelen usein tilanteita jotka ei tosielämässä kyllä sytyttäisi.. kuten esim. että tuntematon mies käy hississä päälle tai että liftaa epäilyttävän tyypin kyytiin eikä kyyti tule olemaan kovinkaan hellävaraista.. Tuli vaan mieleen.
55006
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tykkään kovasti paljon ottaa suihin, joten fantasioissani ainakin otan paljon, pitkään ja hartaasti; ja mies NAUTTII ;-)

Tänä aamuna kylvyssä itseni kanssa leikkiessä mukana oli oma mies ja toinen, joille tein hyvää ja he mulle, mmm... Muistelin myös viime viikonloppua, joka oli oman miehen kanssa ah niin ihana ja seksintäyteinen :-)

Tää 2 miestä ja minä kuvio kaikkine mahdollisine variaatioineen on kyllä fantasia nro 1 sekä masturboidessa että mahdollisesti oikeassa elämässäkin tullaan toteuttamaan?! ;-o

Äänestä

aika härskejä. Suosikki fantasia on, että kimpussani häärii monta miestä yhtäaikaa kaikilla mahdollisilla tavoilla. Kaikkiin kuvitelmiini liittyy monta miestä jotka ovat kaikki kasvottomia... ;)Ja ehdottomasti suuseksi, molemmin puolin. Myöskin se että masturboin ison miesjoukon edessä täysin häpeilemättä pimpsa täysin levällään. Hmmmm....alkaa tehdä mieli =)

Äänestä

Uskallankohan edes kertoa tätä. Haaveilen lähes aina pari vuotta nuoremmasta veljestäni. Vaikka olen jo naimisissa, silti hän on edelleen fantasioideni vakiovieras. Minulla on ollut onni löytää mies jonka mielileikkeihin kuuluvat roolileikit siskosta ja veljestä, mutta koskaan en ole paljastanut kuvitelmieni oikeaa kohdetta hänelle. Mieheni kanssa seksi on normaalia lukuunottamatta noita pervoja rooleja.. Fantasiani ovat varsin pervoja, mitä pervompaa sen kutkuttelevampaa. Fantasioin kiinnijäämisestä, muiden katselusta, "vahingosta", aina julkisilla paikoilla rakastelemiseen. Pervoin fantasiani on sellainen että olemme toisinajattelijita jossain etelä-amerikassa joita kidutetaan siten että meidät pakotetaan yhdyntään kiduttajien edessä ja sitten tarina jatkuu rakkaustarinana kahdestaan vankilassa. Koskaan en noita kuvitelmiani tule kuitenkaan toteuttamaan ymmärrettävistä syistä, ja kidutettavaksi joutuminen olisi varmasti hirvittävää.

Äänestä

myös todella roiseja fantasioita... rajuotteisista miehistä jotka tekee eikä kysele... tällä hetkellä ykkösfantasiani on Prison Breakin T-Bag, aivan jumalaisen kiihottava tapaus! jostain syystä mun fantasioissa liihottelee aina enempi tai vähempi psykoja... mistä lie johtuu...?

Äänestä

Kuvittelen olevani bi-seksuaali mies (olen siis oikeasti nainen) ja kuvittelen tulevani raikatuksi miesystäväni puolesta. Usein satutankin itseäni fantasian pohjalta.

Ja minullako sairasta?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


silmät kii kirjoitti:

...kun masturboitte, onko jotain vakiofantasiaa tms.? Itse ajattelen usein tilanteita jotka ei tosielämässä kyllä sytyttäisi.. kuten esim. että tuntematon mies käy hississä päälle tai että liftaa epäilyttävän tyypin kyytiin eikä kyyti tule olemaan kovinkaan hellävaraista.. Tuli vaan mieleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu