Arin fani kunta olla aikas nuorta porukkaa. Teini typyköitä. Voi voi kun on pahapaikka, kun uus idols kausi alkaa. Alkaa jollain alamäki. Jos ei oo alkanut jo.
Taitaa
tää,,,,,,,,,,,,,,
7462
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
sit tenei. neon aina nuokaksi.
tehdään::(((? Voivoivoi. Pakko varmaan sit keksii joku muu kohde jota disssata..
ettekös wois wiel wähä käyd dissaamas waik ois jo uus tini tiskiss???? kai se ny wiel ens wuos on dissausaikaa jäljell et muuta en woi lohdutukses sanoo***
ni ei täs sit mitää- jatketaan sit vaan:))
seelois jos putoon jostai ;;; no se on sit senajan murhe jos sinne ylipääns ees pääsee näil tienesteil***
pudota? Ei tartte tietty rupee tarkemmin selvittää mutta vähän vinkkiä?? Kuulostaa erikoiselta toi sun duunis tai mitä ihmetttä nyt sitten teetkin..
vaan Ari ja bändi kiipeää kohti huippua. Sorry dissarit, mut siltä se näyttää. Osa faneista tippuu kyllä uuden idolin myötä. Ne jotka ymmärtää jotain musiikista ja upeasta laulajan alusta niin jää. (Tässähän on kyse musiikista) Uusia diggareitakin tulee, kun tajuuvat mistä tässä on kyse.