Miksi missään ei ole tietoa missä Matti on?????
Perkele kun kaikenmaailman muita mitättömyyksiä on nyt esillä mutta MATISTA ei taaskaan missään uutta tietoa mitä tekee, missä on ja mitä puhuu!!!!!!
Vituttaa ihan helvetisti!!!!!
Mitä Matti tekee tänään ja nyt?
Mulla on oikeus saada tieto...
1
438
Vastaukset
- testit menossa
Masa testaa Ylöjärvellä uutta saunaa Merkan kanssa. On meinaan läiskettä ja lotinaa kun Masa painaa löylyjen välissä mahtipampulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4593142Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1432292- 1352142
Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel291634Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71515Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2101359Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1651320- 81116
- 571096
- 71817