millä veetillä onnistuisi kaikista parhaiten alapään "puhdistus" ? kaupan hyllyllä oli sen sata eri versiota... Kiitos asiallisista vastauksista
veet ja posliini
vanhakin nuortuu...
42612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kun on lukenut näitä juttuja, niin jotkut kieltää jyrkästi veetin käytön?! Itse olen käyttänyt ihan sitä tavallista, eikä siit ole mitään tullut, muuta kuin ihanan silee pimpsa!
Sit olen kokeillut sitä herkän ihon juttua, siinä lukeekin, että bikinirajat... Se on toiminut myös hyvin...
Mutta aika myrkkyähän se tuote on, joten kannattaa olla varovainen!!!
Itse sain Veetistä haisevan pimpsan..eli sitä ei kannata laittaa huulien lähelle vaikka lopputulos onkin paras mahdollinen, eli sileä eikä sänkeä. nykyisin käytän vain häpykummulle mutta yleensä jää pikkaisen sänkeä ja se harmittaa.
Veetin kuumavahalla. Lähtee juurineen eikä kasva heti takaisin. Ensin karvat lyhyeksi ja sit talkkia ja vahaa ja rapäiset a vot, se on siinä
Ai että se talkki laitetaan ennen vahalappua iholle?