BB Kadin fanisivut
Geinari
204000
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
http://irc-galleria.net/view.php?nick=MissEstonia
Mukavan vaatimaton nicki! Ihan kivoja kuvia, eläväisen oloinen nuori tyttö.
Muuten ei jaksa kiinnostuu,jos ei muija huomaa
vilauttaa.Se on kummiski niin tusinamuija.
Kadi on ihanaa, hän on ainoa syy katsoa BB-tä.
Odotettavissa varmasti onkin paljasta pintaa,seksiä,sekoilua niinkuin täkäläisillä on tapana.
TV-stä olen tähän asti nähnyt sekstailemassa Timon ja Satun. Oiken imeselijapariskunta.
Kadi ei pärjännyt edes koulussa kun virolaiset
ei opettele Suomessakaan suomenkieltä! Siispä saavat jakaa pimppaa ja paljastella edes jotakin
kiihottavaa.Onks kaikki virolaiset kouluja käymättömii moukkia?
Onneksi on Suomessa sinunkaltaisia (klo 10.38) sivistyneitä ihmisiä. Pelastat varmaankin tämän maan avarakatseisilla mielipiteillä.
Missä vaiheessa olet nähnyt Kadin BB-ssä sekstailemassa?? Älä liiaksi kiihotu omista fantasioistasi...
Löisinpä vetoa,että se blondi antaa kyllä.Peiton alla ja paljaaltaan.Ei taida olla muitakaan teho-keinoja käytössä pärjätä.
Milloin itse sait viimeksi? Sano rehellisesti, ei koskaan kunnolla.
Koulut kesken,opelle soitetaan suuta ja poliisia
ei arvosteta?Toivotaan hartaasti,että Kadi tippuu
heti melko alussa!Se on huono esimerkki nuorisolle.Erittäin huono esimerkki myös virolaisista itsestään.
sen millainen on koko kansa? Suomessakin tuomittiin Hyvinkäällä mies linnaan kun tappoi ja söi toisen ihmisen lihaa niin silti minä en pidä koko suomen kansaa ihmissyöjinä!
Suosittelen, että katsoisit BB-tä. Kadi on luonnollinen, valoisa, herkkä ja kivannäköinen tyttö. Lue vähemmän Iltasanomia ja yritä päästä eroon ennakkoluuloista.
TV-ssä seksiä harrastava Satu ja kiero hyväksikäyttäjä Timo on hyvä esimerkki Suomen nuorisolle?
Ei tässä vielä kaikki. Pahoinpiteilija ja netissä useankin kerran koulukiusaajaksi kuvailtu Heli on merkkillisen hyvää esimerkki Suomen nuorisolle. Myös Aki antoi suomalaisuudesta hyvän esimerkin. Ryöstöjä ja vankilaa? Onhan hän Suomessa syntynyt Suomen kansalainen. Turhaa tässä muuta väittää.
Mikä siinä Kadissa viehättää? Ääliöblondibibo päästä varpaisiin, se ei vielä sinänsä ärsytä mutta kun ei tunnu itse sitä tajuavan että on yhteiskunnan ROSKASAKKIA. Jos on yhtä TYHMÄ kuin hän, pitäisi olla edes nöyrä. Arvosteli ihan pätevänä Hekaa kun tämä otti rangaistuksen inhimillisen virheen vuoksi vaikka itse ottanut useita rangaistuksia JUONITTELUSTA ja KÄÄRMEILYSTÄ,,,, PETOKSESTA. Otti itseensä ja alkoi näsäviisastella ja vatvoa tyhjänpäiväisestä kun Aki halusi varmistaa ettei kadi taas ottaisi joukkueelle rangaistusta menemällä huoneeseen. Ei voi ottaa itseensä, jos on itse useasti ottanut rangaistuksen ja melkein aina ihan pihalla asioista ja kyselee jälkikäteen. Jos Kadi minulle nousisi vastahankaan jostakin ikäänkuin tasa-arvoisena kanssani niin läimäyttäisin poskelle niin ettei heti ylös nousisi.
Issand kui naljakas, pidin ennast pooleks naerma:))))))))) Eestlased saavad kindlasti aru, et sealt jutust kumab läbi yks teatud asi, mis mind siin itsitama ajab..;)
koska siellä on sellanen sensuri, et huh huh. Ei saakkun kehua kadia.
Mut jikke2 :)...sehän onkin Kadin fanisivusto. Älä vaivaudu sinne jos et oo fani. Mee muualle haukkuun...vaik Saulin fanisivuille...katotaan kauanko oot sielläkään.
Allekirjoita adressi. Osoitteen löydät BB Kadin fani sivustolta.