5-1 --> 5-6

Häpeällistä ja amatöörimäistä tunarointia Suomen jääkiekkolampailta!
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No joo olihan se noloo, mutta menisit ite pelaan! Vois tulla pieni paniikki kun kiekko syöksyis kuuttakymppiä kohti! Niin et turha siitä on joukkuetta syyttää. Jos jotain haluat syyttää, niin syytä Araa! Laittaa kipeen maalivahdin maaliin ja kehtaa vielä myöhemmin väittää ettei tienny Hurmeen olleen kipee, vaikka hyvin se sen tiesi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aishoki kirjoitti:

Häpeällistä ja amatöörimäistä tunarointia Suomen jääkiekkolampailta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu