Ovat yleensä mielestäni aika yksilöllisiä,mutta on niissä yhteisiäkin piirteitä.Johtuen aika paljon siitäkin, mitenkä pitkä juomaputki on ollut takana.Vapisuttaa,pelottaa,hikoiluttaa,pahoinvontia ja uni ei tahdo tulla edes lääkkeilläkään,kun ainoastaan yliannostuksella.Yhtä helvettiähän tämä on,mutta sitä saa mitä tilaa.Itse olen alkoholisti ja lääkkeiten väärin käyttäjä,ainakin rapula tilassa.SE ON PAKKO MYÖNTÄÄ!!!!
Rapulat !
2
1219
Vastaukset
- Custom
Niin minäkin, tilanne on paska ja pahemmaksi käy. Ainoa valopilkku on upea perheeni. Ehkä jaksan heidän takiaan. Muuta minulla ei ole. Jos he lähtevät vedän narun kaulaan..
- Joo.
Oma henk.koht. ennätys on 22 pulloa kossua, yksi joka päivä ja sixpack tai mäyris kyytipojaksi.
Se kolmisen viikkoa siinä vierähti yhtä soittoa. Lopulta edes kossupullo naamarissa ei korjannut mitään.
Ai taivas sitä olotilaa, kun oli pakko lopettaa.
Sitä ei pysty edes sanoin kuvailemaan.
Nappejakin takuulla vetelisin, jos olisi.
Silti siitäkään en oppinut, vaan niitä putkia on ollut myöhemminkin.
Ainoa muutos on se, että teki varovaisemmaksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492013Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051717- 931557
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001200Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761182- 671140
- 231048
- 48997
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73946- 45927