Timo Soinin ei kannata asettua ehdokkaaksi vuonna 2012. Kenttä ei luota kompromissien tekijään, joka pelkää mustaa miestä eikä uskalla hyökätä avoimesti maahanmuuttajia ja muslimeja vastaan. Sen sijaan Jussi Halla-aho on jo näyttänyt olevansa se voima, joka murskaa Suomen sisäiset viholliset ja lopettaa monikulttuurisuusmädätyksen. KAIKKI TUKI JA KAIKKI VALTUUDET HALLA-AHOLLE. Suomi tarvitsee kansallismielisen arvojohtajan. Maahanmuuton vastustaminen on maahanmuuttajien vastustamista.
Eiralainen Germaaniveljeskunta
Liikkeen Tukikohta
Combat 18 Finland
Eiralainen Germaaniveljeskunta
Liikkeen Tukikohta
Combat 18 Finland
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://www.halla-aho.com/scripta/
perillä rasismista, osaat jo kirjoittaa sen väärin, et tuntisi rasismia vaikka se löisi sinua kakanvärisellä nyrkilläään silmään!
ole hyvä:
http://kasvinsuojelu.berner.fi/tuotteet/tummeli.html
ruuvit löysällä. Mikähän taho on sellainen joka laittaisi Halla-ahon pressa ehdokkaaksi? Tuskin mikään yhteiskunnallista luottamusta nauttiva.
Meidän seuraava pressa on Sauli Niinistö.
Tajusimme kyllä, että viestisi on provoilu mielessä tehty. Kannatan silti Halla-ahon asettamista ehdolle kaikissa tulevissa vaaleissa, jos vaan Jussia itseään kiinnostaa. Suomalaista tulevaisuutta ajatteleva kaveri, toisin kuin monet muut.
Mutta lukutaidottomilta ja pahvipäisiltä salkkarihahmoilta voisi vaikkapa kieltää äänioikeuden samaan syssyyn.