Häkämiehestä kirjoitetaan Venäjällä

4205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kannattaa vetää vittu päähän niin kauan kuin saa korvakkeista kiinni, niin ei pää jäädy pakkasella.

Ja lisäksi artikkelissa todetaan, ettei kannatta kusta housuihin pakkasella, sillä alushousut jäätyy kiinni, eikä tarvittaessa saa väännettyä hätätorttua kun tsaiju kurniin suolessa kolibakteerien kanssa.

Niin ja sanotaan, että tsuhnat pistetään piikkilankaleiriin, ja niille annetaan vain yksi tynnyri, johon jokainen voi vuorollaan mennä kuurupiilon, kun muut kurkistavat tapinreistä, onko tynnyrissä ahdasta..

ja sitten oli jotain vielä ladan venttiilien säädöstä sirpillä ja vasaralla, mutta se jäi hiukan hämäräksi, miksi ketjua pitää lyhentää, jos se kolkuttaa kanteen pyytäen päästä ulos...

Äänestä

nykyään tyhmimmät ja ahneimmat

Äänestä
  • Mikään ei ole niin vaarallista kuin vähä tieto ja tyhmyys.
    Kaikkien muiden paitsi tyhmien kanssa pärjää.

    Äänestä

Usassa kuulijoiden pyynnöistä huolimatta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rossijskaja Gazeta / Sorokina kirjoitti:

Kuuma suomalaisministeri!

http://www.rg.ru/2007/09/10/finlyandiya.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu