Antaako loimaalaisakat tai hierontaa?
Antaako loimaalaisakat tai hierontaa?
Suss Horonen
61382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
kotosin. Aina te äijät ruikutatte seksin puutettanne. Kattokaa ensin peiliin ja sitten haistelette itseänne tarttisko suihkussakin joskus käydä. Päälle vois kans laittaa muutakin kuin sikalavaatteet ja hioa vähän käytöstapoja, niin sitten alkaakin jo viuhka käydä (edellyttäen, että oot sinkkumies). Seksioppaastakin saat vähän vinkkejä miten sitä omaa kultaa sitten ilahdutat, niin että tai tai thai hierojat saa sitten itteään hieroskella. Mukavaa syksyä vaan sullekin.
Tyypillinen loimaalainen naikkonen. Vaatii, vaatii ja on nirppis. Itse tietenkin persjalkainen pihtari, joka "antaa" lauantaina peiton alla saunan jälkeen äkkiää. Sitten pihdataan taas viikko.
viitsitään vähän toisistaankin välittää. Sulla on käynyt huono tuuri naisten kanssa, jos pihtareita vaan oot tavannut. Hae muualtakin kuin paikallisista keppanabaareista, niin voi suakin vielä lykästää. Eroottista syksyä vaan sullekin.
Eli kertokaas loimaalaiset, että saako keskustan kirjastosta helposti "tussua"? Onko siellä jotain paikkaa, missä voisi sitten "laittaa" muijaa?
jokainen hyllynväli on mahdollisuus....
Vähän vanhaa ja väljää on kama, mutta kännissä menee vielä puutteessa.