heinäluoma vähättälee

Kyllä nämä demut osaa lakasta omat kommari hörhöilynsä maton alle. Miten voi olla suomessa presidenttinä entinen ddr intoilija vuonna 2007?
4360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ja naama punoittaa kameroiden edessä...oma palli taitaa heilua...:)

Äänestä
  • Taitaa vähitellen heilua useammatkin pallit. Voi tulla mielenkiintoinen syksy.

    Äänestä

Koko ajan paljastuu lisää demarien söhellyksiä. Ihan hyvä vaan, että tulevat esiin ja tuppuraiset puolustavat tappuraisia.

Nyt on parasta, että porvarihallitus jatkaa ainakin samat 12 vuotta, jotka demarit olivat johdossa, että saataisiin nimitykset tärkeille paikoille päteville henkilöille. Nyt kun demarit saivat näyttää "kyntensä" on paljastunut jopa että kokoomus puolustaa enemmän pehmeitä arvoja kuin sossut ja on jo alkanut korjata sossujen virheitä. Annetaan porvarihallitukselle nyt aikaa vakaan ohjelmansa loppuun viemiselle. Siinä on otettu huomoon mistä rahat saadaan heikentämättä vähäosaisten asemaa ja miten heidän asemaansa korjataan, mutta ei sitä voi tehdä ykskaks.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


halosen ddr kytköksiä kirjoitti:

Kyllä nämä demut osaa lakasta omat kommari hörhöilynsä maton alle. Miten voi olla suomessa presidenttinä entinen ddr intoilija vuonna 2007?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu