ONKO HALOSEN EROTTAVA???

että hän on tehnyt muutakin DDR:n hyväksi. NYT ON SDP:n LOPULLINEN LOPPU TULOSSA ??
2225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

En kehtaisi istua presidenttinä nyt jo esiin tulleiden seikkojen vuoksi.Eroanomuksen jättämättä jättäminen osoittaa typeryyttä.

Äänestä

vaikkei mitään listoja julkistettaisikaan.

Kyllä Presidentillä pitää olla puhtaat jauhot pussissaan, joka suhteessa.

Ennen vuoden vaihdetta näin tulee tapahtumaankin.

Tämä touhu alkaa näyttämään demarien osalta jo viimeiseltä rimpuiluilta hirressä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos paljastuu kirjoitti:

että hän on tehnyt muutakin DDR:n hyväksi. NYT ON SDP:n LOPULLINEN LOPPU TULOSSA ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu