Juuh elikkä oon 10-luokalla ja parasta mitä voin kuvitella on nähdä semmonen 14-16 vuotias tyttö valkosissa kireissä housuissa ja sit viel semmoset eriväriset stringit aijaijai! Meidän koulussa on ainakin 2 semmosta 14-16 vuotiasta muijaa joilla on aina semmoset valkoset kiree housut josta näkee läpi "silleen" ja sit viel semmoset eriväriset stringit aijaijai! Juuh ne on todella kuumia ne semmoset 14-16 vuotiaat muijat joilla on semmoset valkoiset kireet housut joista näkyy läpi melkein kokonaan ja sit semmoset eriväriset, esim. punaiset, stringit, aijaijai! Kerrankin kun mä näin semmosen siin 14-16 vuotiaan tytön jolla oli semmoset valkoset kireet housut josta näky läpi ja semmoset eriväriset stringit niin mä menin sen luo ja kysyin että josko voitas mennnä niille ja sit niillä mä kattelin kun se liikutti varaloaan ne valkoiset läpinäkyvät housut jalassa ja sit semmoset eriväriset stringit kans, aijaijia! Oli melkein tulla ilman mitään koskettelemista! Ja sit mä sidoin sen sänkyyn ja otin siltä pois semmoset valkoiset kireet läpinäkyvät housut ja sit ne vaaleansiniset stringit vedin sen jaloista ja haistelin niitä ja aijaijai! ja sitten tuli työttömälle työtä! myöhemmin mä lähin kotiin ja jätin sen siihen sänkyyn kiinni ja kerroin kavereilla että siellä on sakkolihaa ja heti 2 tyyppiä meni sinne ja katto sen valkoisia läpinäkyviä kireitä housua, vaaleansiniä stringejä ja herkkupeppua ja sitten alko juhlat, ja tää 14-16 vuotias tyttö jolla oli valkoiset kireet läpinäkyvät housut (ja oli sillä jotain muutakin kireetä, muttei se ollut valkoista, aijaijai!) sai ainakin neljä orgasmia ja me otettiin se kaikki nauhalle että voi sitten lapsenlapsille näyttää että tällaista menoa oli vuonna 2003 - The End!
Parasta mitä tiedän...
Oppilas_86
72596
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Täyttä paskaa ja tautofoniaa koko stoori aijaijai.
Voih! Jäix levy päälle!!! Et kertonu paljon sä ite oot!!?
"14-16.v...meiän koulussa" Kiwa juttu jos noin on oikeesti käyny, niin et se muija on ite ollu mukana!!! Seksinovellit on muuten erikseen tos listassa, et kirjottele sinne jos toi oli vaa sun mielikuvituksen tuottamaa! :b
tylsää.
.....ja sit mä heräsin käsi potalla, päästin kissan pihalle ja menin paskalle....
Sano viel pari kertaa valkoset kireet housut, 14-16 vuotiasta ja aijaijai.. Sanothan?
Niin joo mä oon siis 16 vuotta (etkö lukenu Nimimerkkiä?) niin joo ja tänään mä näin koulussa kolme semmoseta 14-16 vuotiasta tyttöä joilla kaikilla oli semmoset valkoset erittäin kireet housut ja sit semmoset stringit aijaijai!
Juuh elikkä semmonen 14-16 vuotias muija jolla on valkoset kireet housut ja stringit aijaijai on täällä: http://www.picboss.com/images/picboss_00544.jpg