MIKSI TARJA EROTETTIIN?

naurava lehmä

Inside tietona olen kuullut, että Tarja ei suostunut koskaan sänkyyn Tuomaksen kanssa, siinä kuulemma syy erottamiselle...Onko muuta inside tietoa herunut tapauksesta? Oliko syynä joku muu Tuomaksen itsetuntoon liittyvä kolaus kun huhuttu Tarjan "kylmyys" Tuomasta kohtaan? Taisi olla :D.

2

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asiahanonnäin

      Tämähän varsin mielenkiintoinen näkökulma. Eiköhän se Argentiinalainen mokkamuna ole syy potkuihin ja mustasukkaisuuteen.

    • minäkin_tiedän

      No ompahan aloittaja varsinainen ennustaja eukko. Aloitus on tehty 4.8.2002 klo 5:35 joten säitä ennustavan sammakon ja jalkapallotuloksia ennustavan mustekalan lisäksi meillä on nyt musiikkipuolen "naurava lehmä".
      Mitä tulee Tarjan erottamiseen niin ihmettelen että kukaan ei ole antanut mitään infoa erottamisesta ja kaikki foorumit ovat vaienneet koko asian kuoliaaksi. Luulisi että joku olisi ollut kiinnostunut mutta ei. Todella mielenkiintoista. Nyt kaikki foorumilaiset penkomaan arkistoja sillä onhan tästä asiasta saatava selvyys. Oma veikkaukseni on että tämä mies http://m.iltalehti.fi/viihde/201112120110412_vi.shtml tartutti Tarjaan satiaisia jotka sitten tietenkin levisivät koko bändiin ja crewiin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      319
      1771
    2. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1274
    3. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1267
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      134
      1147
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      79
      917
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      85
      861
    7. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      823
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      117
      777
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      770
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      726
    Aihe