Muistatteko?

Muistatteko kuinka Soini takavuosina kertoi islamin rikastuttavan suomen kulttuuria? Ihmettelen miksi islamiin kielteisesti suhtautuvat ja suomen etua ajattelevat ihmiset äänestävät persuja??? Onhan sitä sentään olemassa puolueita jotka ihan oikeasti ovat islamin vastaisia.
3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerro missä Soini on sanonut islamin rikastuttavan Suomen kulttuuria? Onko jotain näyttöä tästä lausahduksesta?

Äänestä
  • Luotat varmaan Soiniin vielä silloinkin kun islamisti laittaa narua kaulaasi...

    Äänestä

Kauheeta!. Ps on oikeassa...............

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sitruunakirjoahven kirjoitti:

Muistatteko kuinka Soini takavuosina kertoi islamin rikastuttavan suomen kulttuuria? Ihmettelen miksi islamiin kielteisesti suhtautuvat ja suomen etua ajattelevat ihmiset äänestävät persuja??? Onhan sitä sentään olemassa puolueita jotka ihan oikeasti ovat islamin vastaisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu