Onko ennakkotietoja, missä, milloin, tietääks kukaan. ksyy: the purpural angel.
Turusen biletys
4
1501
Vastaukset
- Mitä väliä...
Mitä hemmetin väliä jonkun tarjaturusen biletyksellä on tässä maailmankaikkeudessa.
Evvk. Ihan turha persoona minun lähtökohdistani. Todellinen floppi oli se, kun TT intoutui kehumaan Idols-tuomarina tätä nasaali-Braskia, joka oli päässyt finaaliin ainoastaa pitkien blondihiustensa ja tiettyjen muiden ulkoisten avujensa ansiosta. Laulaminen oli täyttä piinaa. Ja eikö Turunen kehaissut että "tyttö, sinä olet tähti". Apua, onneksi tyyppi putosi, kuten olisi pitänyt tapahtua jo alkumetreillä.
TT ei ole mitään ilman Nightwishiä. Ihan sama, onko taustalla Maracello tai kuka tahansa.- Kiinnostaa JUST
EVvK
- Tarkemmin..
Kiinnostaa JUST kirjoitti:
EVvK
Nätti ja hyvä-ääninen tyttöhän tuo "Brask" oli. :P
Ja sitäpaitsi jos naislaulaja näyttää rupikonnalta onhan siinä vähän vaikea saada mitään aikaiseksi. Minun ja monen suosikki, harmi ettei voittanut sillä hänelle se voitto olisi kuulunut. Kateelliset tytöt vain äänestivät hänet pois. - Tarjaa
Sorry hei. Mutta Anette ei vaan kertakaikkiaan ole yhtä lahjakas ja Holopainen on tainnut menettää teränsä.
Sinua kiinnostaa koska jaksat kommentoida täällä Tarjan fanifoorumilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1218596Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4307857Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-105438Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite825089Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294889Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2373407- 1253124
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os353016Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin853009Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps252620