Auton katsastusmaksu vain 33 euroa?

Kävin katsastamassa autoni.

Henkilöauton katsastus:
48 €
ja pakollinen dieselmoottorin hajoitusryntäytys
28 € (Ei onneksi katsastusmiehen mulkku saanut rikki!)

YHTEENSÄ 76 EUROA!
2528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä kuule kävin hammaslääkärillä.

Paikattiin hammas.

Maksoin yhdestä paikkauksesta

>97,52 euroa<

MIETI!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hallitus töihin! kirjoitti:

Kävin katsastamassa autoni.

Henkilöauton katsastus:
48 €
ja pakollinen dieselmoottorin hajoitusryntäytys
28 € (Ei onneksi katsastusmiehen mulkku saanut rikki!)

YHTEENSÄ 76 EUROA!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu