sisälokarit marea weekendiin ?

Oliskos kenelläkään tiedossa,mistä voisi hankkia esim. muoviset sisälokarit 155 hlx:ään?Auto on muuten suht hiljainen,mutta takapyörän äänet vähän häiritsevät.
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita äänieristystä lisää esim takapenkin alle (siellä ei juuri mitään vakiona), myös takapyörä koteloihin sisäpuolelle voisit laittaa.
Ne lokarit lienee kohtuuttoman kalliit hyötyyn nähden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


milla kirjoitti:

Oliskos kenelläkään tiedossa,mistä voisi hankkia esim. muoviset sisälokarit 155 hlx:ään?Auto on muuten suht hiljainen,mutta takapyörän äänet vähän häiritsevät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu