tai yleisesti jos miehellä tulee erektio yhteissaunassa. jos naisilta saisi asiallisia vastauksia.
kuinkas
naiset/nainen
31032
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ei oikealla MIEHELLÄ tule saunassa erektiota, sillä oikea mies pystyy vaikuttamaan siihen, että mulkku ei keuli sopimattomissa paikoissa.
Poikaset ja peräkammarinpojat ovat sitten eri asia.
Jos sauna on pelkkä sauna eikä seksipaikka niin erektiota ei normaalimiehellä tule. Muuten kannattaa jäädä kotiin fantasioimaan.
Olemme mieheni kansssa olleet muutaman kerran eräässä camping aluelleea saunomassa yhteissaunassa ja siellä olen huomannut kuinka muutamilla miehillä on alkanut seisoman. Eivät he yhtään häpeilleet asiaa vaan näyttivät aisaansa vapaasti. Ei miehenikään ollut moksistaan tapahtumista. Niiden saunomisien jälkeen mieheni olikin tosi kuumana sängyssä ja sanoi olleens tosi kiihoittunut kun miehet katselivat minua.