Mua kiinostaa!

Oletko sinä tai sun tuttavas mukana verkosto markkinoinnissa? Mua kiinosta tietää lisää movesta tai muusta jossa on nuoria mukana. Ei Amwayta. Kerro mulle: [email protected]
4507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minkä laista verkostoa etsit niitä kun on niin tuhottomasti?

Äänestä
  • Sellaista jossa tienaa ja nuorii on mukana. Ei jenkkien kusetuksii.

    Äänestä

  • Toimintaa........ kirjoitti:

    Sellaista jossa tienaa ja nuorii on mukana. Ei jenkkien kusetuksii.

    turkulaisten kusetuksiin???

    Äänestä

"Ei jenkkien kusetuksia".
Jenkeistä tulleet yhtiöt ovat suuryrityksiä niin henkilökunnaltaan kuin liikevaihdoltaan ja toimivat laillisesti.
Miksi haluat rupusakkiin?
Haluatko tulla nuorten kouluttamaksi?
Hyvä. Onnea sitten erehdysten tiellä.
Niiden tekemät "laittomuudetkin" johtuvat suurelta osin tietämättömyydestä.
Setä olisi kouluttanut sut ansaitsemaan 2000/kk ihan omalla myynnillä.
Siihen sitten provikat päälle ja mahdollisuus tehdä kansainvälistä liiketoimintaa.
Movettelehan kuitenkin vaan täällä kotimaassa.
Lupauksiin kannattaa aina uskoa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Raha kiinostaa kirjoitti:

Oletko sinä tai sun tuttavas mukana verkosto markkinoinnissa? Mua kiinosta tietää lisää movesta tai muusta jossa on nuoria mukana. Ei Amwayta. Kerro mulle: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu