Abdul f´Ferische

Hämmästelee Juho Eerolan kun kirjoittelee oman ammatin kautta tutuksi tulleesta asioista ja aiheesta,
ja on ilmeistä että hänen mielestä sen vuoksi hänelle pitäisi antaa potkut.
En tiedä miten hyvin tunnet suomen systeemit ei työpaikka ei ainakaan alemmalla tasolla sitoutuu
mihinkään, rekkakuski saa kirjoittaa rekkajonoista, pappi saa kirjoittaa kirkosta ja jopa muslimi saa kirjoittaa mielenpinteensä islamista ilman potkujen pelko, itse toimin autovaraosien parissa totta kai ilmaisen mielipiteeni sille alueella jos aihetta on.
Ensimmäisessä kirjoituksessa kirjoitit että muslimi ei voi haudatta syntisen kristityn vieressä toisessa kirjoituksessa väität että lähes kaikki muslimit ovat yhtä syntisiä kun suomalaisetkin.
Vetoat suomalaisen yhteisö Espanjassa nämä Espanjassa asuvat Suomalaiset asuvat siellä Espanjan ehdoilla, ja rahoittavat kaikki itse harva suomalainen on naimakaupalla muuttanut Espanjaan .
Marokkolaisia ja Turkkilaisia on jo vähän liikakin tuotu tänä suomalaishuts, eiku neitojen voimin.

6

1294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuulinpa tuossa

      On onneksemme(ei kiirettä takaisin) , tuolla Tampereen seudulla.Lue aamulehden keskustelupalstaa!

    • Sellainen joka ihailee

      Ihan kuin nämä teitä rasisteiksi pilkkaavat eivät tajuaisi kuinka vakavasta ilmiöstä on kyse. Kymen Sanomat kertoi että pilapiirtäjä Poonah jäi eläkkeelle. Samassa lehdessä kerrottiin kuinka Ruotsissa Poonahin virkaveli sai ääri-islamisteilta tappotuomion. Aina ja kaikkina aikoina ovat kaikki niin positiiviset kuin negatiivisetkin ilmiöt tulleet meille Ruotsista.
      Fiksua luettavaa tässä: http://hatapaidenkalinaa.blogspot.com/

      • uuhuuh

        Vieläköhän persut pitää kokouksissaan valkoisia huppuja?


      • PerusRaul
        uuhuuh kirjoitti:

        Vieläköhän persut pitää kokouksissaan valkoisia huppuja?

        Sillä hinnalla saamme puoluetoimistolta lehden, vuoden jäsenyyden ja huppujen lisäksi valkoiset kaavut. Hevoset ja soihdut hankimme itse....=)

        RL


      • Juho Eerola
        uuhuuh kirjoitti:

        Vieläköhän persut pitää kokouksissaan valkoisia huppuja?

        Me Perussuomalaisethan olemme avoimuuden huipentuma. Meidän ei ole tarkoitus piilottaa kasvojamme, vaan olla rohkeasti esillä. Tällä palstallakin kirjoitamme omilla nimillämme.
        Me ei olla mikään kasvonsa kätkevä kolminkertainen turvallisuusuhka, kuten K(okoomus)K(okoomus)K(okoomus).


      • Arto Hirvonen
        PerusRaul kirjoitti:

        Sillä hinnalla saamme puoluetoimistolta lehden, vuoden jäsenyyden ja huppujen lisäksi valkoiset kaavut. Hevoset ja soihdut hankimme itse....=)

        RL

        Puhtaat SINIVALKOISET ajatukset.Eikä huuhaata


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7086
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      108
      6157
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3380
    Aihe