Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tissit..

oon 17v.. blondi..172,54,80 C,ja posliini..toimin mallin töissä.. mut mites on pojat,mitä mielt te ootte noist mun mitoista?? vastatkaa rehellisesti..
183521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

sullaha o mukavat mitat,voitaisko tavata.. oon 18 espoost :)

Äänestä

tota.. sä oot täydellinen.. ei muuta voi sanoo.. :)

Äänestä

pistäisit jonku kuvan, kun kerran malli oot..eihän sitä muuten tiiä.

Äänestä
  • no onx sul mailii,voin lähettää..?

    Äänestä

  • jonna kirjoitti:

    no onx sul mailii,voin lähettää..?

    Lähetä kuvasi mullekin!
    Sp-osoite on [email protected]
    ;-)

    Äänestä

  • jonna kirjoitti:

    no onx sul mailii,voin lähettää..?

    no ei mulla oikeestaan oo sellasta, jota täällä viittis jakaa. Suosittelen, että liityt www.irc-galleria.net saitille ja pistät sinne kuviasi. Jopa 50 kuvaa iisisti ja ihan ilmaiseksi. Ilmottele vaikka täällä jahka oot saanut kuviasi sinne, taikka muualle nettiin.

    Äänestä

  • jonna kirjoitti:

    no onx sul mailii,voin lähettää..?

    Niitä sun kuvia! Mist päin oot, vähän sä kuulostat namulta! Lähetä kuvia osoitteeseen:

    [email protected]

    Äänestä

käviskö jo tänää? ;)

Äänestä

tsiisus mitkä mitat,lähetä mullekki kuvii..? ;) ossa ois [email protected]? ;-)

Äänestä

voisin naida sua, niin maukkaalta kuulostat!

Äänestä

No hyi vittu!!!!!!, tommosta rottaa en nais ees takaapäin pussi päässä!!!!!!!!!!

Äänestä

Et kertonut mitään olennaista mitoistasi. Esimerkiksi aivojen mitat jäivät nyt täysin kuulematta. Tosin koollahan ei ole väliä vaan sillä miten niitä käyttää ja se toisaalta jossain määrin selvisikin viestistäsi.

Rehellinen vastaus:
Aktivoi aivosi ja aukene.

Äänestä

Painoindeksisi on: 18,25 olet hoikka.Naiseksi vielä pitkä.

80C eli kivan muodokas... :)

Lähetä kuviasi ja mailia mulle niin saat kokeneen miehen seuraa joka arvostaa sua:
[email protected]

Äänestä

ensinnäkin olet liian hujoppi minun makuuni,toiseksi olet hoikka,mikä on kyllä hyvä,mutta noin hoikalla ei todellakaan ole 85 C
Se c on vielä mahdollinen mutta että muka 80!!! noin hoikalla se on 70-75 et se siitä sit..ota selvää asioista enen ku kusetat mitää tänne..ja että noin teinipojat on helppoja,ku ei tiiä mitään naisen mitoista=)

Äänestä
  • Hyvä Jäppinen, tietävä mies oot

    Äänestä

  • Amalia kirjoitti:

    Hyvä Jäppinen, tietävä mies oot

    kiitos,kiitos:)

    Äänestä

A) Oot ensinnäkin ihan liian laiha. Luusi jäähdyttäisivät koko sängyn.
B) Rintasi ovat vain C-kuppia, eli liian pienet.
C) Olet honkkeli! Tosi kauniit naiset ei ole kilpasilla puhelinpylväiden kanssa.
D) Olet plondi.Ei hyvä!

Oikein ihanaa kesää sinnepäin!!

Äänestä
  • siis ei kukaan laita tänne mittojaan arvosteltavix.. "oon malli" ihanaa.. en kyllä panis vaikka maksettais.. kerjää vaan lisää kehuja ku ei niitä muualta saa, kusettaa vaan!
    Lähettää noille ekoille miehille varmaan jonku Pamelan kuvan.. hahhahhhaa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jonna kirjoitti:

oon 17v.. blondi..172,54,80 C,ja posliini..toimin mallin töissä.. mut mites on pojat,mitä mielt te ootte noist mun mitoista?? vastatkaa rehellisesti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu