kiitos vetogurulle uudesta nettivetolinjasta,jossa pelivalinnat unibetille,monta kuukautta on päälle 130%:n kuukausipalautuksia ollut ja tänäänkin saitte viidestä duosta neljä kiinni yhteiskertoimella 14,98! kympillä vedin kaikki ja 150 tuli pelitilille !
nettivetolinja
kinnula
5596
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olet huono mainostaja et sillei hei! Jos Teppo joutuisi kituuttamaan 130% palautuksilla, niin Teppo hakeutuisi välittömästi päivätöihin et sillei hei! Tänään jäi vapaavalintainen 1300+-kertoiminen yhden maalin päähän et sillei hei!
http://keskustelu.suomi24.fi/servlets/search?start=0&advanced=1&all_words=&some_words=&exclude_words=&exact_words=&conference=&poster=kinnula+&sort=relevance&search_interval=fixed_interval&fixed_interval_time=0&sd=01&sm=01&sy=2007&ed=20&em=9&ey=2007&hpp=25
Aikuiset pelaa hieman isommalla rahalla eikä vaan euro per veto.130% palautuksella tekee jo pienellä kassalla huomattavat voitot. Ja teppo vois kertoo jonku peliammattilaisen jolla palautus yli 130%.Näitä ei ole maailmalla monta jos yhtään. Jormalla oli menneinä vuosina pal% 190 yhtenä vuonna ja jorma vetäs yli 6 miljoona mummoo voittoja silloin.Sitten Jorma rupes kehuu voittojaan ja siitäpä se alamäki alkoi.
ihan pihalla pitkävedon kanssa. Isojakin voittoja oli helppo saada vaikkei tiennyt paljoakaan jalkapallosta ja jääkiekosta. Nykyään kunnon tilin teko Veikkauksella on hyvin vaikeaa. Onneksi PAFilla onnistuu helpommin.
Eihän Barcakaan voittanut tasan maalilla vaan alempi kerroin osui jne. Mutta hieno rivi silti. Minuakin kiinnostaisi kehittää vaparipelitapaa - soveltuisi erittäin hyvin esim. Ranskan liigojen tasurihakuihin suosikkivarmistuksilla - harmi vain että monilla parempikertoimisista bookkereista kuin Veikkaus ei näytä olevan vapareita helppo pelata. (Tai jos en vain itse ole tajunnut miten asia pitää hoitaa esim. Expektillä, niin kertokoon joku joka osaa.)
En tiedä, mitä tarkoittavat kuukausipalautuksilla, mutta jos kyseessä on "ROI", tai palautusprosentti kaikelle panostetulle (eikä siis tarkoita sitä että pelikassa on kuukauden jälkeen 30 prosenttia isompi), niin se on kyllä huima, tuskinpa pidemmän päälle sellaiseen pystyvät.
se tarkoittaa niitten pitkävetotyyppisiä vetoja tasapanoksin,supertotonimisestä vakioveikkauksesta en tiedä niitten palautusta,mutta osumia on tullut,ylennsä vetävät kolmesta viiteen duoa pitkävetotyyppisesti yhden rungon kautta tai ainakin silloin kun olen käyttänyt niitten vihjeitä..