Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kosketus

Kun kemia kohdallaan se pieni hyväily riittää sytyttämään. Aivan kuin kuiva metsä syttyy pienestä kipinästä. Aina ei tarvita edes sitä.Riittää kun miettii rakasta ja.....,eikö totta?Nainen missä olet?Haluan kuiskailla korvaasi
2486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sulla taitaa olla ilmeinen korvafetissi, kun noin kinkyä tavaraa tälle palstalle laitoit...
:~}

Äänestä

ei tarvitse kuin ajatella sitä miestä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mr...... kirjoitti:

Kun kemia kohdallaan se pieni hyväily riittää sytyttämään. Aivan kuin kuiva metsä syttyy pienestä kipinästä. Aina ei tarvita edes sitä.Riittää kun miettii rakasta ja.....,eikö totta?Nainen missä olet?Haluan kuiskailla korvaasi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu