Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

viime hetke vihje

kaikki lähtee monivedossa siit nii kuin ravis oli sulla raha kuin paljon tahansa ni varmaa on käytettävä.
joten eka peli tänää
hifk-blues 2-3,4,5
sport- jukurit 1,2,3-3,4,5
hokki- tuto 1,2- 3,4,5,6
216 riviä ja hintaa 43,2 euroa ja varmasti sattuu
2474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ku viimeinen "juna män jo"!!!!!


Hui hai 43,20 egua...ja varmasti SATTUU kipeään!!!


Ps. Hihittelijät ovat siiten vielä erikseen...ja niitähän varmasti riittää itsevarman loppukommenttisi jälkeen!!!

Äänestä
  • ihan sama miten laittaa rivin jos ei tuuria mukana niin ei täysosumaa. ihan turha kenenkään elvistellä ja neuvoo muita. mutta kyl se osuma tulee vielä joskus kun jaksaa yrittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


andderoo kirjoitti:

kaikki lähtee monivedossa siit nii kuin ravis oli sulla raha kuin paljon tahansa ni varmaa on käytettävä.
joten eka peli tänää
hifk-blues 2-3,4,5
sport- jukurit 1,2,3-3,4,5
hokki- tuto 1,2- 3,4,5,6
216 riviä ja hintaa 43,2 euroa ja varmasti sattuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu