viriili kyläpahanen

Täällähän on hieno paikallinen baari tuo Samantta. oli oikeinkin hauska ilta. En ole koskaan ennen käynyt.
Tulee jotenkin helpommin lähettyä Ouluun kun Puttaalle baareilemaan aina silloin harvoin kun käy.
Oli mukavaa ja kivoja ihmisiä oli liikkeellä! :)
1380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

silloin 70-luvun lopulla. Ne KUULUISAT tiistai-tanssit. Voi että niitä aikoja. Enpä ole kyllä aikoihin kyseisessä paikassa käynyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllättynyt kirjoitti:

Täällähän on hieno paikallinen baari tuo Samantta. oli oikeinkin hauska ilta. En ole koskaan ennen käynyt.
Tulee jotenkin helpommin lähettyä Ouluun kun Puttaalle baareilemaan aina silloin harvoin kun käy.
Oli mukavaa ja kivoja ihmisiä oli liikkeellä! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu