Äiti

mies savosta

Minun äitini auttoi minua poikuudesta eroon. Olen hänelle vieläkin kiittollinen avusta.

18

7644

    Vastaukset 18

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mulila

      oho...
      kuis vanha olit sillo??

      • poika 17

        Äiti vei mun poikuuden kun olin 16v.Onneksi jo huomenna saamme olla kahdestaan ja saan tunteä äidin huulet kaluni ympärillä,nuolla pillua ja nussi rehevää aikuista naista edestä ja takaa.Nyt otan äidin pöksyt runkkaan na kasvoilla ihanan orkun.


      • just...
        poika 17 kirjoitti:

        Äiti vei mun poikuuden kun olin 16v.Onneksi jo huomenna saamme olla kahdestaan ja saan tunteä äidin huulet kaluni ympärillä,nuolla pillua ja nussi rehevää aikuista naista edestä ja takaa.Nyt otan äidin pöksyt runkkaan na kasvoilla ihanan orkun.

        ja oot nyt 17??
        sukurutsaajii!! HYIIII :)
        äiti ja oma poika....kamala yhdistys ...


      • mies savosta

        silloin olin 32.


      • mies savosta
        mies savosta kirjoitti:

        silloin olin 32.

        Ylivoimaisuuteni rasittaa, niin pitääkin!!!


    • muija

      mee ihmeessä hoitoon

    • mies savosta

      Ylivoimaisuuteni rasittaa, niin pitääkin!!!

    • mies savosta se oikea

      Ei kannata välittää tuosta viestiketjun avaajasta.

      Kyseessä on sairas yksilö, joka on ilmeisesti havainnut minun karismaattisuuteni ja haluaa olla minä. Säälin tuota orpoa pirua!!!

    • minultakin

      Moikka,

      Olen vähän arka tällaisissa aiheissa, mutta, kun lin vielä nuori, siinä 16 vuotias, olin silloin usein äidin kanssa yhdessä saunassa, koska kerrostalomme saunavuorot olivat vähän outoja.

      Kerran äiti oli pikkuisen valkkarissa ja saunassa olessamme hän alkoi kyselemään kaikkea "mehiläisistä ym jutuista". Sanoi jo tietäväni ne jne....

      Kuitenkin katselin äitini upeaa kehoa ja kulli alko seisomaan. Äiti näki sen ja otti sen heti käteensä, eikä siinä kauan mennyt kun ruiskutin hänen suuhunsa.

      Ylhäällä asunnossamme jatkoimme ja äiti näytti kuinka naista naidaan.

      Minulle se ei aiheuttanut mitää draumoja, mutta yäärrän niitäkin joille se on ongelma.

    • Anonyymi00010

      Äiti oli naamiaisillan tähti, kuulin töissä että firman mökillä on naamiais pidot meno kuulema aika kuumaa. Olin juuri kahdeksantoista yksi mies houkutteli mukaan, tilasin naamiais asun josta minua ei tunnista. Jännitti mennä vähän alkua myöhemmin paikan päälle.
      Paikalla oli alle kymmenen miestä ja neljä naista. Tanssit oli menossa katsoin naisia kaksi ehkä 25v kasi noin 40v. Yksi oli tutun kuuloinen katselin tarkemmin, naamio peitti yvin mutta ääni ja vartalo paljasti minulle se on äitini, senhän piti olla mummolassa ja isä on töissä. Tanssittelin tyttöjä ja yhtä vanhempaa varoin äitiäni voi tunnistaa minut. Illan meno kiihtyi, Yksi miehintä hieroi äitiäni kiihkeänä tanssilattialla kun rinnat sai esiin ilmestyi heti kaksi miestä imemään rintoja aika reilusti, äiti antoi halukkaana imeä olin porukan nuorin miehistä ja se vanhempi nainen isorintainen tiukka vartaloinen nainen tuli viereen kuiskas haluatko jotain erilaista tule.
      Mentiin toiseen huoneeseen Äidillä oli enää naamio päässä makasi alasti pöydällä mies nuolemassa haarain välissä kaksi muuta runkautti itseään mies nousi ja laittoi kumin ja työntyi äitiin kehui kuinka tiukka ja märkä on nainen vieressä kuiskas täällä äidit saa antaa vapaasti, kuiskasin oletko äiti nainen kutitti kieleään korvaa kuiskas kolme lasta katsoin kun äitiä naitiin edestä ja takaa nainen kuiskas olen Mari tykkään katsella hieroin Marin rintoja asu aukeni edestä raskaat rinnat ja pitkät nännit Mari piti päästä kiinni kuiskas ime pikkuinen katsoin äitiä kohti äiti oli kirkkaaasa oljyssä miehet hieroi sitä pöydän päällä tilaan tuli kasi tyttöä ja loput miehet kaikki meni ympärille katsomaan nuoret tytöt oli vain naamari päässä miehet hieroi pystyjä rintoja tytöt antoi mielellään imeä rintoja katsoen samalla miten äidin käy sai edestä ja takaa katsoin aika seksikäs pylly kome miestä alkoi saada tarpeekseen, Mari kuiskas mene naimaan haluan katsoa ja hieroi kaluani nousin äti makasi vatsallaan hyväilin pyllyä se oli liukas öljystä laitoin kumin ja panin sisään äiti sanoi ihanan kova työnnä pohjaan painoin peukalon pyllyyn äidin lantio nousi kuiskas haluatko, olin mopo ikäisenä nainut Raunon pyllyä monesti muistot tuli mieleen laitoin kalua pyllyyn katsoin Maria sen viereen oli tullut kaksi miestä olivat rintojen kimpussa äiti valitti nai poika nai kalu paisui ja paisui äiti työnsi pois ja kääntyi kumi lähti ja imi kiivaana laskin spermat nieluun.
      äiti lähti juosten.
      Yksi tytöistä tuli pöydälle istumaan kuiskas nuole niin jaksat nuolin pillua jonka päällä oli pieni karvatupsu nousin tytö jalat oli olkapäillä tyttö kuiskas pane pyllyyn kaadoin öjyä tyttöön se veti minua lähelleen kuiskas ilman kumia. kalu oli kuin puuta seisoi kovana työnnyin aika keviästi sisään imin jäykkijä nännejä kuulin kuiskauksen panet ihanasti tyttö hieroi pilluaan kuiskasin panenko sinne tyttö kuiskas täällä on kumipakko mutta pane vedin pois ja panin pilluun pillu oli märkä ja tiukka tyttö kuiskas mieheni ei ole näin vapaa halasi nait ihanasti paina syvään en kestä paukutin kunnolla tyttö kiljahteli ja tuli laukesin ruiskin supistelevaan tyttöön kun vedin pois juoksi vessaan.
      Äiti tuli ovelle ja viereen kuiskas jaksatko vielä kyykisty imemään mies tuli taakse ja veti äiti ylemmäs äidillä oli kalu suusa kun mies painoi takaa sisään kalu ei kunnolla noussut äiti jätti sen ja meni pöytää vasten. Mari oli kahden miehen käsittelyssä sohvalla menin toiseen huoneeseen molemmat tytöt oli käytössä. puin päälle ja lähdin kotia lämmitin sauna ja join olusia pesin kunnolla kuulin kun ovo kävi kello oli noin kasi yöllä. äiti huudahti ovelta pääsin tutun kyydissä huusin sauna on lämmin äiti huusi kiitos kulta minä menen.

      äiti tuli kuskistelemaan saunan jälkeen ovelta pelkkä puyyhe päällä istui sängylle kiitti saunasta. Sanoin tule iereen äiti hymyili vain viereen äiti oli alasti nauroi mitä isäs sanoisi hymyilin takasin se sanois nai hyppäsin äidin päälle imin nännejä äiti oli yllättynyt Sami et saa nännit kovettui työnsin käden pilluun kunnolla sanoin tätä on naitu ja runkkasin äiti kääntyi selin, kävin hakemassa äidin naamion ja oman laitoin oman päähäni nakkasin äidille sen naamion sanoin laita päähän sanoin toisen kerran äiti kääntyi naamari päässä sanoin sinä sanoin niin minä ja menin päälle äiti katsoi kalua sanoi etsinä voi sanoin olen jo voinut työnnyin äitiin äiti sanoi paljaalla älä työnnyin sisään sanoin ole minun pornotähti ja nain pikku hiljaa äiti antautu imin rintoja äiti huokasi nai poika nai kestin pitkään kun oli jo pannu. Käänsin äidin antoi mielellään takaa sanoin olet porno äti levitti haalat leviäle kuiskas ihanaa äiti tuli ja minä laskin sisään mitä tuli.
      Äiti jäi makaamaan otin naamarit omaan kaapiin, menin viereen äiti jo nukahti.
      aamulla äiti aloitti se mitä näit laitoin sormen sen huulille sanoin, pitäähän sinun joskus nauttia äiti halasi pitkään kuiskas olenko huono silittelin isä taitaa olla huono.

      äiti sanoi se mitä me ei ollut oikein, suukotin sievästi oli se ei haittaa.

    • Anonyymi00014

      Äiti alkoi olla minun haaveeni kun olin jo viisitoista pyrin kurkkailemaan iltaisin kun äiti laittoi yöpukua, kaikki alkoi siitä kun kaverini kehuivat äitiäni. Kerran menin kotiin kesken koulupäivän äiti oli keittiössä tiukka paita päällä ja lyhyt hame lantiolla, äiti huikkas hyvä kun tulit on siivous menossa. Äidin pyöreät rinnat hyvå kuin sopi paidan alle nännit oli pitkinä. Tuli kuuma tavaroita siirrellessä ja mattoja kantaessa. Äiti joi välillä viiniä pyysin viiniä äiti esteli, haalasin äitiä tunsin rinnat itseäni vasten pidin kunnolla kiinni äiti tarttui käsillään ja rutisti kerkisin tuntea lantion kaluani vasten äiti selvästi painoi lantiollaan ja löysäsi nauroi saat vähän. Äiti meni ulos kopistelemaan mattoja kävin makkarissa peti oli vähän sekaisin nostin peittoa sen alla oli iso musta dildo poistuin äkkiä olohuoneeseen.
      Pyykkiä kertyi joka huoneesta vähän pyykkikone oli päällä lämmitin saunaa sanoinäidille pyykit kuivuu nopeammin. Levähdettiin sohvalla äidillä oli koko ajan viinilasi kädessä pidin huolen että siinä on viiniä koko ajan ja kaadoin itsellekkin.

      Käännyin kyljelleen sohvalle ja huokasin helpompi olis olla koulussa, äiti tuli eteeni makaamaan ja työnsi minua että sopii, nakkelin tyynyt selän takaa lattialle, äiti huokasi hyvä on oikaista selkää. Äiti oli kiinni minussa kysyin saako koskea tissiin äiti naurahti mikä se nyt noin kosketuttaa kosketin paidan päältä ensikertaa koskin rintoihin, aloin ujuttaa kättä paidan alle äiti vilkaisi etkö ole tyttjen rintoja puristellut kuiskasin en.
      Äiti antoi laittaa kädet paidan alle jostakin syystä pyöritin nännejä sormella vaikka en tiennyt mitä tehdä. Hame oli noussut ja näin äidin paljaan lantion kalu oli haarojen välissä vain housut erotti meidät.
      Äidin paita oli rintojen yli äiti nosti paidan pois ja kääntyi kuiskas maista, edessäni oli himoitut rinnat kun maistoin äiti sulki silmät kuiskas mitä maistuu äiti väpsähteli kun imin vuorotellen toisella kädellä hyväilin lantiota ja liikuin lähelle sitä, kun kalunpää kosketti äitiä lantio työntyi lähelle äiti kuiskas pitäis lopettaa sana muoto ei kieltänyt työnsin kättä kuminaurarajalle silittelin samalla kun tunsin karvat sormissa äidin käsi silitteli kalua housun päältä ja sitten housun sisältä.
      Kosketin pillua ja samalla äiti vapautti kalun, katsottiin toisia silmiin ja hyväiltiin. Äiti antoi suukon ja toisen kuiskas opetellaan suudeltiin sievästi ja rajusti äiti nauroi nyt kielaria meni vähän aikaa kunnes opin äiti kiihottui kunnolla ja käsi puristi kalua, laskin äidin housuja äiti teki minulle samoin äiti livahti alle ja ohjasi kalua sisään kun sain sisään liikuin nopeaan äiti kuiskas kulta älä noin, ja liikkui sievästi kuiskas naisen pitää tuntea kuinka kalun pää levittää sisällä pillua tunnetko.
      Äiti huokali on ihana tunne kun työnnyt miehelle tulee tunne että pitäisi päästä enemmän sisään ja neiselle tulee tunne haluaa että haluaa antaa enemmän sisään se on orgasmin tarkoitus että ei voi keskeyttää nainen haluaa spermaa ja mies halua siittää.
      Äiti antoi halukkaana ja minä panin ja imin nännejä kosteus kasvoi niin että pillu litisi äiti huokali voi kulta mnilla tulee ja tarrautu käsillään äiti vinkui oudosti en voinut ja halunnutkaa pidätellä laukesin sisään tarrautuneeseen äitiin.

      Kun nousin viereen, äti katsoi ja sanoi en olisi saanut olla näin katsoin äitiä hyvä että se olit sinä, äiti halasi ja nauroi nyt noustaan on levätty tarpeeksi. Katselin äidin liikkumista kotona nyt oli väljempi paita rinnat liikahteli seksikkäästi kun kumarteli kaarevat pakarat vilhteli ja pillu näkyi usein paljaana. Saatiin työt tehtyä, äiti laitteli pyykkiä makuuhuoneessa vein pienen kasan pikkareita olin äidin vieressä ja nauroin tarviiko näitä. Äiti nauroi tarvii en tiedä tarviiko nyt.
      Kaadoin äidin sängylle sutelin vatsaa ja vieressä oli pillu paljaana äiti nauroi älä nyt painoin huulet pillulle äiti jäykistyi huokasten ei me voida jatkaa mutta olin jo pillussa ja pidin kiinni äiti yritti päästä pois pidin kiinni pyöräytin äidin päälleni kosteus alkoi lisääntyä ja samalla estely väheni äiti alkoi keinumaan suuni päällä kiihkeästi kääntyi ja sujautti kalun sisään hymyili minä haluan ei me tätä lopeta ja antoi kunnon kielari suudelman sanoin olet seksikäs äiti nai kunnolla kuiskas minä nautin ja laski rinnat alas kuiskas olen kuin hutsu äiti tuli nopeaan piti kalua syvällä kuiski tule kun laukesin melkein itki tunteesta.
      Äiti rojahti viereen nauroi nyt on sauna poikaa ja nousi saunaan. Lauteilla halasi ja istui vieressä kuiskas meidän pitää varoa etä kukaan ei saa tietää.

      Meillä meni kivasti äidin kanssa myöhemmin, toisinaan ilta ja yö oli vapaata rakastelua.

      • Anonyymi00018
        UUSI

        Toisinaan spedellä suoltaa aivopieruja uutterasti buaahaa


    • Anonyymi00015

      thän vaan lisää tarinaa

    • Anonyymi00016
      UUSI

      Asutko nyt peräkammarissa 50 vielä?

      • Anonyymi00017
        UUSI

        Ei kun niuvanniemen suljetulla speden kanssa samassa kopissa buaahaa


      • Anonyymi00020
        UUSI
        Anonyymi00017 kirjoitti:

        Ei kun niuvanniemen suljetulla speden kanssa samassa kopissa buaahaa

        Sää mää ja bää tietää buaahaa.


      • Anonyymi00021
        UUSI

        Sinä varmaan asutkin.


    • Anonyymi00019
      UUSI

      kirjottelisko joku lisää näitä saa kyllä ajatukset lentoon

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      377
      882
    2. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      102
      865
    3. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      80
      660
    4. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      170
      646
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      50
      635
    6. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      65
      615
    7. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      609
    8. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      31
      590
    9. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      59
      590
    10. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      557
    Aihe