Katsellut näitä vihjeitä niin ovat aina ihan hatusta vedettyjä.
Noin 70% peleistä ovat olleet vääriä.
Noin 70% peleistä ovat olleet vääriä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
nää amatöörit todennäkösesti laittaa tänne vaan mitä joku muu on vihjannu aiemmin.usein käy niin että joku laittaa vinkin ja muut sitte kopioi sen ja kohta siitä tulee ihan huippukohde vaikka se ei välttämättä ole koko totuus
näinhän on, mutta välistä löytyy aina välillä.
Saksan Bundesliga I on kyllä hyvin tuottava :)
Harvoin tulee ilkeitä ylläreitä. Samoin on
UCL. UEFA on ihan kuin superettan tai kakkonen.
meni ohi aiheesta .. dodii ..nääääs
mielestäni parhaimmasta päästä. taavetilla on yleensä melko paskat
..Vaihda nyt jo välillä tyyliä runkkari!
Sua on helpompi lukea kuin avointa kirjaa. Pisteiden jälkeen pienellä aloitus tuttuun tyyliin..Ja tyhmä kuin Nokian kumisaapas.
olit varmaan suurimman osan päivästä häpeämässä sitä eilistä feikkauksesta kiinnijääntiä.sietääkin kyllä hävetä. nolo juttu ei voi muuta sanoo.luulen että muidenkin arvostus sua kohtaan on laskenut roimasti......huijari on aina huijari vai mitä??
..Sovitaan ihan kuinka sulle parhaiten sopii..
sait vissii pietron persettä eilen illalla
Sulla on nyt kyllä ihan joku toinen vihamies kuin Teppo et sillei hei! Teppo ei näe kertakaikkiaan mitään järkeä arvostella ketään kirjautumattomana, eikä ainakaan teikäläistä et sillei hei! Et kai ole oikeasti niin höhlä, että kuvittelet Tepon käyttävän energiaansa tuollaiseen vittuiluun? Varsinkaan kun ei ole mitään syytä. Päinvastoin, Teppo toivoisi, että kertoisit tänne scouttailujasi, koska niissä on järkeä.
muistaakseni eilen valittelit jotain että sulle vittuillaan koko ajan haukutaan homoksi jne, mutta miks vitussa aloit sit jossain vaiheessa lässyttää niitä miehelän juttuja. Ei aina jaksa ymmärtää stadin nuorta varakasta kundia. Teppo sitä Teppo tätä et sillei hei
Vihamies on Tepon. Joku hyvin yksinkertainen yksilö yrittää saada ajattelemaan, että Teppo se täällä vittuilee kirjautumattomana (vrt. ylempi viesti, johon tartuit).
..En tiedä..? Ymmärrän toki kritiikin ja arvostelun, mutta vain jos se on kirjoitettu omalla nimimerkillä. En tuollaista neitimäistä haukkumista rekkaamattoman nimimerkin taakse. No, Herra yksin tietää mikä on totuus.
Jos olin vääräässä niin anteeksipyyntö on kai paikallaan. Sovinnon käsi on tässä...?
ihan hyvä yritys stadin kundilta, mutta monikaan ei varmasti mee tohon halpaan.
Teppo taitaa olla näitten viime päivien vittuilujen takana. Eihän tämä ole mitään uutta, sillä Teppo on tehnyt tätä monesti aiemminkin. Omat vedot sillä kusee melkein poikkeuksetta
Homma on ok et sillei hei! Joskus hakutaan väärää puuta ja joskus oikeaa. Tällä kertaa meni vikaan. Omaa oksaansa se sahaa, joka täällä kirjautumattomana vittuilee asiantuntijoille et sillei hei! Että mietihän sitä, kuka sitten ootkin.
voisit taavetti vaikka runkata teppoo anteekspyynnöksi. luokitteletko teppo itsesi ammattilaiseksi entä sinä taavetti? Tää palsta ei oo nähnytkään ammattilaista
..Samaa mieltä. Vedetään ennemmin yhtä köyttä kuin pajunköyttä. Eripura vie voimavaroja sekä henkisesti että fyysisesti, joten olkaamme veljiä keskenämme.
.EN luokittele itseäni ammattilaiseksi. Muuten en olisi täällä, vaan tekemässä tätä työkseni. Selvä ero siis harrastelijan ja ammattilaisen välillä..