viikon iltatyttö

Katsokaa, kerrankin oikeasti seksikäs ja hyvännäköinen iltatyttö. Miksi missikilpailuissa ei näy tämännäköisiä tyttöjä? Menestys maailmalla olisi taattu.

http://www.iltalehti.fi/iltatytto/200739_it.shtml?03
73239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kisu kisu kissapiru.

Äänestä
  • Eikö tuo ole se pitsa-Pia, entinen Dolls ryhmän tanssija vain erivärisellä tukalla?
    Taitaapi olla, ihan tavis luonnossa. Dollseilla tosin on aika näyttävän näköisiä tyttöjä, parempia kuin missikisoissa. Esimerkiksi Jenna, Julia ja Irina voisivat voittaa mielestäni vaikka Miss Suomen tittelin: http://www.glamourdolls.fi

    Äänestä

  • se siinä! kirjoitti:

    Eikö tuo ole se pitsa-Pia, entinen Dolls ryhmän tanssija vain erivärisellä tukalla?
    Taitaapi olla, ihan tavis luonnossa. Dollseilla tosin on aika näyttävän näköisiä tyttöjä, parempia kuin missikisoissa. Esimerkiksi Jenna, Julia ja Irina voisivat voittaa mielestäni vaikka Miss Suomen tittelin: http://www.glamourdolls.fi

    Dollsit? Nuo Dollsit ovat naurunaiheita vuodesta vuoteen. Tytöillä mättää pahasti sisäisesti sekä ulkoisesti. Toisaalta oispa ainakin hauskat missikisat sen jälkeen.

    Mutta rehellisesti tytöt eivät ole missään nimessä tanssijoita. Taannoin näin tyttöjen esiintyvän yhdessä yökerhossa ja täytyy myöntää että ryhmä aiheutti suurta myötähäpeää kun ei yksikään kuvio osunut kohdalle. Tämän huomasi myös ravinteelipäällikkö ja sanoi ettei tyttöjen tarttee enää lavalle kiivetä sen illan aikana.

    Hyvät Dollsit word of advice. Te ette ole enää nuoria. Lopettakaa juhliminen. Vaihtakaa ryhmänne nimeä. Alkakaa tekemään vaikka promoa ja hankkikaa oikeat ammatit.

    Äänestä

aivan taivaallisen suloinen nainen...hyvä vartalo ja kauniit kasvot. Näitä lisää niin kyllä silmä lepää

Äänestä

sellulliittireidet ja löysä muutenkin.

näkee, että sohvalla makaaminen on maistunut ennmmin kuin lenkkipolku..

Kaikesta te tykkäätte..huh, huh. Helsingistä ette ainakaan ole. Hietsun rannalta bongaa minuutissa noin kymmenen huomattavasti paremman näköistä pimua.

Taidatte olla jostain Joutsasta tai mitä niitä peräkyliä ja kamareita nyt onkaan?

Äänestä
  • Näkeehän sen nyt sokeakin että kaunis on kuin kukkanen. Jos tosta joku löytää selluliittia tai väittää löysäksi niin ei ole oma itsetunto kohillaan. Taidat olla itse omaan elämäänsi kyllästytnyt ja jo parhaat vuotesi nähnyt vanha piika, koska juuri sen kuvan sinusta saa puheittesi perusteella.

    Eikö muualta kuin Helsingistä tulevat sinusta tiedä naiskauneuden päälle mitään? Olisi kiva tietää mille perustat väitteesi.

    Äänestä

ei ollu ollenkaa pahan näköne... löysinpä viel sivun jost löytyy enemmä noita kuvia tytöstä
http://yurel.com/lp11

Äänestä

Kommentoi aloitusta


xxx hot hot kirjoitti:

Katsokaa, kerrankin oikeasti seksikäs ja hyvännäköinen iltatyttö. Miksi missikilpailuissa ei näy tämännäköisiä tyttöjä? Menestys maailmalla olisi taattu.

http://www.iltalehti.fi/iltatytto/200739_it.shtml?03

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu