Kovaa seksiä

Hard sex

Otan naisen kovaa takaa mitään kyselemättä. Läpsin perseelle ja muija vinkuu kivusta. Vaihdan asentoa, läpsäisen poskelle ja sanon:
"Turpa kiinni!"

Kohtelen kovakouraisesti, melkein raiskaan.
Nainen tykkää ja haluaa lisää.

Suosittelen reseptiä kaikille.

7

4530

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • suosituksista

      Suositella aina saa. Ja mainostaa. Kuluttaja tekee valinnat omilta arvopohjiltaan.

      Meillä jos mies käy läimimään tai muuten satuttamaan, niin varmasti tuntee omissakin nahoissaan muutakin kuin kutittelua. Rajusti saa panna, mutta rajansa kaikessa. Pieni läpsäys pepulle ei haittaa, mutta jos siinä on vähänkään tehoja, niin homma kyllä loppuu välittömästi. Ja naamaan ei lyödä, tosissaan eikä leikillään.

      Jos muijasi tykkää, niin onnittelut, että olet löytänyt samalla aaltopituudella olevan ihmisen jakamaan seksin iloja kanssasi. Samoilla aalloilla keikkuminen on parasta seksissä =).

      • "Läpsyttelijä -Leevi...

        Silmät mustaks ja tätä rataako meinaat vosu?


      • suosituksista
        "Läpsyttelijä -Leevi... kirjoitti:

        Silmät mustaks ja tätä rataako meinaat vosu?

        Että tarkoitinko, ettei naama saa olla mustelmilla ja turvoksissa, tai kylkiluut poikki?

        Niin reilua "läpsyttelyä" en edes jaksanut ajatella. Tarkoitin sitä, että naamaa ei läpsytellä, läpytellä eikä läimitä millään tavalla. Mun naamaa saa suukotella ja silitellä, mutta muu ei käy. Toiset tykkää (leikkimielisestä) läpsyttelystä, ja saavat tykätä =). Mä en tykkää. Takapuolta saa läpsäyttää, mutta siinä on rajansa, milloin koen, että nyt tuli väärällä tavalla.

        Mut nää onki vaan mun ajatuksia aiheesta..


    • naughty girl

      anto mulle piiskaa :P se sattu, mutta mä tykkäsin sitä oikeasti! ja haluan kyllä ehdottomasti lisää ;) naamallekin sais ehkä läppästä, mut sillei ettei jää jälkeä :D en tiedä uskaltaisko mies..
      olisi kyllä jännää jos oma mies raiskaisi leikisti :P siis sillä tavalla että se olisi oikeasti väkivaltaista, mutta kiihottavaa..

      mutta! väkivaltaa en muussa tapauksessa kuin seksileikeissä hyväksy! enkä oikeita raiskauksia ollenkaan!

      • Ei ymmarrä

        Eihän tarkoitus oo teho-osastolle toista rakastamaansa hakata vai?
        Mistä tässä hakkaamisjutussa nyt on oikein kysymys?!


      • Alottaja
        Ei ymmarrä kirjoitti:

        Eihän tarkoitus oo teho-osastolle toista rakastamaansa hakata vai?
        Mistä tässä hakkaamisjutussa nyt on oikein kysymys?!

        Ei vittu ihmiset ei tajunnu. Tarkotus oli tuottaa hieman kipua, ei hakata teholle. Tärkeintä on osata tietää omat rajat. Sitäpaitti muijat oikeesti nauttii siitä ku niitä otetaan kovaa. Tääkin oli ihan orgasmeissa ja sano: "Sä saat tehä mulle mitä vaan haluut!"


      • suosituksista
        Alottaja kirjoitti:

        Ei vittu ihmiset ei tajunnu. Tarkotus oli tuottaa hieman kipua, ei hakata teholle. Tärkeintä on osata tietää omat rajat. Sitäpaitti muijat oikeesti nauttii siitä ku niitä otetaan kovaa. Tääkin oli ihan orgasmeissa ja sano: "Sä saat tehä mulle mitä vaan haluut!"

        olin tajuavinani, että et sä mihinkään teholle ole ketään hakannu. Mutta joillakin noi suositukset menee niin yli hilseen, ettei ne osaa pitää rajoja ja homma lipsahtaa väkivallaksi.
        Siis tarkotin ihan just niin kuin sanoin, että onneksi olet löytänyt samoille aalloille kumppanin, sillä kaikki ei tosiaankaan tykkää ollenkaan tuollaisesta pikkukivasta läimimisestä =).


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      286
      978
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      57
      779
    3. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      681
    4. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      59
      665
    5. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      39
      628
    6. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      53
      590
    7. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      33
      536
    8. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      42
      531
    9. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      48
      487
    10. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      40
      485
    Aihe