huom naiset kertokaa omista kumppari fantasioista.
kumpparit
saapasnalle
173293
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mahtanee tulla pitkä viestiketju...
on se perkele kun kumisaapashomojen tarvii joka toinen vitun päivä toitottaa vitun kumisaappaista vittu!!!11
kuitenkin hieman tasokkaampaa kuin se sun oma panoksesi juuri äskettäin :-/
Älä sinä kenokaula pösilö sitten vittu lue
näitä juttuja. Mene käsityösivuille pässi.
Homoista en tiedä, mutta naisten kumppareista tulee ja pitää toitottaa joka päivä ja useampaan kertaan. Ovat ne niin ihania ja seksikkäitä.
Siinäpä näki. Ainoakaan nainen ei ole varmaan edes lukenut, saatikka sitten vastaisi tuollaiseen. Yksi homo tosin kävi vastaamassa, mutta ei sitäkään täydeksi naiseksi voi laskea. Ei naisilla ole mitään kumpparifantasioita.
Hauskinta oli juuri sen nimimerkki. Vastakohta.
Mistä sinä voit tietää naisten kumpparifantasioista? Naiset eivät vaan kirjoittele ja toitottele sitä näillä palstoilla, toisin kuin me miespuoliset kumpparifanittajat kirjoittelemme kaikesta naisten kumppareihin liittyvästä.
...saamme haaveilla toinen toistaan kauniimmista naisista, joilla on kumpparit jalassa. Kukin voi kuvitella haaveensa kohteelle juuri häntä miellyttävät kumpparit jalkaan.
123rubberboots-sivustolla naiset runkkailevat kuvissa ja videoissa kumppareilla ihan simona.
Köyhällä ei ole varaa joka kuukausi sijoittaa kahtakymppiä edes kumpparisivuston katseluun.
Tuonne kumpparijuttuihin on jo monta vuotta houkuteltu naisia kirjoittamaan juttujaan. Silloin tällöin joku kirjoittaakin, mutta saa palkakseen feikki, feikki-ivailut. Eipä se juuri innosta naisia mukaan kirjoitteluun.
Feikkejä lienevät olleet nuokin muutamat. Yleensäkään kauniinpi sukupuoli (siis tuo naisväki) ei taida paljoa näillä sivuilla pyöriä koska nämä fetissit taisivat olla lähes kokonaan (taisi olla ihan tieteellisesti todistettu homma) miespuolisten harraste.
Jos seuraa naisten päiväkirjoja ja blogeja ircissä ja muillakin areenoilla, silloin tällöin suomi24 ja kumpparit tulevat esiin. Samoin tietyn teinityttöjen suosiossa olevan lehden keskustelupalstoilla törmää siihen, että kumpparijuttuja on luettu leikit&fetissit-osiosta.
...on useasti tultu kumpparijuttujen linkkien kautta. Osalla blogien pitäjistä on laskureissa tilastot siitä, mitä kautta heidän sivuilleen on tultu. Kumpparijutut ovat sitä kautta tulleet tutuiksi noille ihmetteleville naisille. Puhuvat kumppareista omissa päiväkirjoissaan, mutta eivät kirjoittele tänne.
Vuosien mittaan olen pannut merkille, että siellä naiset ja tytöt haaveilevat milloin minkäkin värisistä kumppareista ja kirjoittelevatpa mukavia kumppariaiheisia runojakin silloin tällöin.
Tänä aamuna eräässä Helsingin keskustan hotellissa oli aamupalalla n. 30 vuotias ehkä Italialainen nainen, jalassaan ruskeat Mark O'Polon kumisaappaat. Ilmeisesti niitä käytetään siinä missä nahkaisiakin saappaita.