Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pöksyihin runkkaaminen

Käytän naisten pikkareita ja runkkaan niihin spermat 3-4 kertaa päivässä.
Onko muita samanhenkisiä kavereita?
41452
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

minä nuuhkin ja runkkailen avovaimoni pöksyjä.ihana vitun haju saa kiihottumaan.kylässäkin usein käyn pyykkikorilla.silloin saa vierasta pimpsaa nuuhkia.

Äänestä
  • Kyseessä kuitenkin sairaus. Halujen liittäminen elottomiin esineisiin. Jotkut ajattelevat sen kykenemättömyytenä ilmaista itseään riittävästi.

    Äänestä

  • Fetisismiä ei nykyään pidetä sairautena eikä pyritä hoitamaan ellei siitä aiheudu haittaa sukupuolielämälle. Jonkinasteinen fetisismi eli esimerkiksi tiettyjen vaatekappaleiden kokeminen kiihottava on yllättävä yleistä. Naisten pikkuhousut on todennäköisesti miesten yleisin fetissi, mutta niitä on lukemattomia.

    Joten: jos se kiihottaa sinua eikä vahingoita toisia - nauti siitä ja anna piut paut 'normaaliudelle'...

    Äänestä

  • seksologi... kirjoitti:

    Fetisismiä ei nykyään pidetä sairautena eikä pyritä hoitamaan ellei siitä aiheudu haittaa sukupuolielämälle. Jonkinasteinen fetisismi eli esimerkiksi tiettyjen vaatekappaleiden kokeminen kiihottava on yllättävä yleistä. Naisten pikkuhousut on todennäköisesti miesten yleisin fetissi, mutta niitä on lukemattomia.

    Joten: jos se kiihottaa sinua eikä vahingoita toisia - nauti siitä ja anna piut paut 'normaaliudelle'...

    Usein, kun vaimoni on poissa en käy vieraissa, vaan puen yöksi vaimon pikkuhousut jalkaan ja yöllä puoliunessa fantasioin ja lasken spermat niihin housuihin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mie22 kirjoitti:

Käytän naisten pikkareita ja runkkaan niihin spermat 3-4 kertaa päivässä.
Onko muita samanhenkisiä kavereita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu