Yskii, missä vika?

Missä vika kun auto nykii joka kerta kun painaa kaasua. Kiihdyttäessä ei mitään ongelmia mutta heti kun painaa kaasua niin auto nykii.
2451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Katos, kun talvi tulee ja se kun on Pösölle liikaa. Tulee Flunssa.

Äänestä

MAP/MAF-anturi tai tyhjäkäyntimoottori takkuilee. Sytytystulppien kärkiväli voi olla väärä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peugeot 106/-92 kirjoitti:

Missä vika kun auto nykii joka kerta kun painaa kaasua. Kiihdyttäessä ei mitään ongelmia mutta heti kun painaa kaasua niin auto nykii.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu