onko normaalia että päätä vihloo

mun päätä joskus huimaa ja sit takaraivoo pistelee joskus onko se normaalia =/.
2846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..kaverilla oli samankaltaiset oireet ja todettiin "Ewingin" sarkooma. Kuoli pois eikä tarvinnu kärsiä. Se on harvinainen tauti, joten ei suurta syytä huoleen mutta mene HYVÄ MIES tutkituttamaan itses, yksityisellä onnistuu koska kukaan muu ei rupea siihen, liian kallista "mutu" tuntumalla alkaa tutkimaan. Kasvain voi olla missä tahansa kehoa!
Mutta mene ennen kuin on myöhäistä!

Äänestä
  • Syöpä on harvinaista,
    muita sairauksia on taasen pilvin pimein,
    viattomia oireita vieläkin enemmän

    Mutta silti

    Mene lääkäriin niin ei tarvitse pelätä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sebastian kirjoitti:

mun päätä joskus huimaa ja sit takaraivoo pistelee joskus onko se normaalia =/.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu