alfa 156 naksahtelee

Eli kiihdyttäessä ja kaasun löysätessä kojetaulun sisältä(?) kuuluu nemmoinen naksahdus. Ihan kuin joku rele naksahtaisi. Missäköhän vika???
31045
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuleekohan se ääni nyt ihan varmasti kojetaulun sisältä?
Ettei vaan se naksahtelu tule sieltä pyöränripustuksen puolelta? Väljyyttä jossain?
Itselläni ylimääräinen naksahtelu etupäästä johtui väljyydestä em. alueella.

Äänestä
  • joo täytyy tutkia lisää. onko muuten olemassa mitään alfa romeo foorumia missä tämmöisiä asioita voisi kysellä kyseisen automerkin omistajilta?

    Äänestä

  • minävaan- kirjoitti:

    joo täytyy tutkia lisää. onko muuten olemassa mitään alfa romeo foorumia missä tämmöisiä asioita voisi kysellä kyseisen automerkin omistajilta?

    http://www.alfabbs.fi/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minävaan- kirjoitti:

Eli kiihdyttäessä ja kaasun löysätessä kojetaulun sisältä(?) kuuluu nemmoinen naksahdus. Ihan kuin joku rele naksahtaisi. Missäköhän vika???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu