Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kysymys kyrvänhimoisille lutkille

Kun etsitte baarista tai jostain miestä jolle voisitte jakaa, niin miksi valitsette aina sen kiiltokuvapojan, vaikka se ruma mies voi olla paljon parempi panemaan ja /tai omistaa isomman vehkeen?
51169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En ole itse ikinä pokannut ketään baarista, joten en voi ottaa kantaa. Mutta vinkiksi, että voisit jopa saada perusteltuja vastauksia fiksuilta naisilta, jos et kutsuisi heitä "kyränhimoisiksi lutkiksi" ja heidän seksin harrastamistaan "jakamiseksi".

Äänestä

Tekstisi kertoo sinusta paljon..
Vähemmän komea mies,joka jää aina ilman :(
Sun täytyy hieman hioa tuota taktiikkaasi.
Ei ikinä kukaan lähde joukkoosi,jos asenne on tommoinen "naisetonlutkia".Tuo asenne meinaan näkyy naamalta.
Ei naiset PANE,vaan harrastaa seksiä miellyttävän näköisten ja oloisten miesten kanssa.
Ne naiset jotka juoksevat kyrvän perässä ovat fiaskoja ja vinksalleen kehittyneitä.
Ei naisen kuulu olla niin HEIKKO,et elimet elämäänsä ohjais...se on miesten juttu.

Äänestä
  • kysymykseeni. Miksi naiset ottavat kiiltokuvapojan, vaikka ruma mies voi olla paljon parempi panemaan ja omata isomman vehkeen.

    Äänestä

  • rankaisija kirjoitti:

    kysymykseeni. Miksi naiset ottavat kiiltokuvapojan, vaikka ruma mies voi olla paljon parempi panemaan ja omata isomman vehkeen.

    että kun olet iso ja ruma ja sullon iso kalu, niin silloin olet hyvä panemaan? Kokeile laittaa vaikka lappu kaulaan! Kyllä ainakin itsekin siistin näköisenä katselen samantyylistä miestä.
    Ehkä sit joskus kandeis kokeilla oikein rumaa ;)

    Äänestä

Kato kun voi valita. Sitä paitsi se on naisen biologiassa että yrittää ettiä jälkikasvulleen mahdollisimman hyvät geenit. sama se onko niitä lapsia tulossa vai ei. Rumat miehet on jotenkin naisen päässä muotoutuneet niin iljettäviksi ettei niitä huvita ees vilkasta. (Ja sehän on jokaiselle eri asia mitä pitää rumana)Ja sitten vielä voisin kertoa pienen ehdotuksen kun menet niille tytöille juttelemaan siellä baarissa. Puhu siitä kuinka kaunis ja houkutteleva koti sulla on. Ja miten iso mulkku. Päälle päätteeksi lupaa vielä pitää sängyssä paperipussia päässä, eikä sit suudella tartte ollenkaan!! Ite voisin ehkä noilla ehdotuksilla jo harkita, mutta vaan jos kyseessä on yhenillanjuttu ja takuuvarmanukkumapaikka(siin pisteessä pitäis olla jo aika humalassa,väsynyt) Eli kannattaa olla tappiin asti liikkeellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rankaisija kirjoitti:

Kun etsitte baarista tai jostain miestä jolle voisitte jakaa, niin miksi valitsette aina sen kiiltokuvapojan, vaikka se ruma mies voi olla paljon parempi panemaan ja /tai omistaa isomman vehkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu