ihastunut vanhaan mieheen

Olen ollut jo muutaman vuoden ihastunut itseäni vajaat 15 v vanhempaan 55-v. mieheen ja molemmat olemme varattuja. Joten olen siis päättänyt etten tee asian suhteen mitään vaikka tosiasiassa en mitään enempää haluaisi kuin päästä lakanoiden väliin. On tää yhtä tuskaa.
2685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vuotta vanhempi, iin itsekin olet silloin yli neljäkymmentä. Outoa kutsua vanhaksi 55 vuotiasta siloin. Jo olisit esim. 27 niin ehkä sit ymmärtäsin ;)

Äänestä
  • tämä kommentti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


helinäliisa kirjoitti:

Olen ollut jo muutaman vuoden ihastunut itseäni vajaat 15 v vanhempaan 55-v. mieheen ja molemmat olemme varattuja. Joten olen siis päättänyt etten tee asian suhteen mitään vaikka tosiasiassa en mitään enempää haluaisi kuin päästä lakanoiden väliin. On tää yhtä tuskaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu