Kiinnostaa vaan

Mitähän mieltä artistikollegat ovat Tapsasta ?
3220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kirka ainakin jossain elämänkertakirjassaan arvosteli Tapsan luonteenlaatua.

Äänestä

Enpä tiedä..... Kyl moni varmaan arvostaa ja tykkää, mut osa ei sitten varmaan taas tykkää. Tapsa jakaa mielipiteitä, kuten kuka tahansa muukin.

Äänestä

mutta yleisesti ottaen artistit ja bändit kyllä huomioivat toisensa. On myös paljon niitä jotka ystäviä keskenään! Kyllä siinä vuorovaikutteinen tilanne täytyy olla puolin ja toisin! Miten tapsu sitten suhtautuu muihin artisteihin ja bändeihin. Asetetaanpa kysymys näin päin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyypiö kirjoitti:

Mitähän mieltä artistikollegat ovat Tapsasta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu