halooooooo

persujen yö valittajat ? missäs perusvalittaja uimiskin on, vaikka eiköhän tuo seuraavan parintunnin aikana ilmesty. Taitaa olla persut perusskunnossaan, eli sammuneina. ;D sitä se teettää ku tyhjään päähän viinaa ottaa! :)
2129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Omaa elämää ei ole, hengaillaan täällä palstalla ja kirjoitellaan paskaa...

Äänestä
  • edes jotain sisältöä elämään. palsta on pelastus peräkammarien aikamies pojille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


missä on kaikki kirjoitti:

persujen yö valittajat ? missäs perusvalittaja uimiskin on, vaikka eiköhän tuo seuraavan parintunnin aikana ilmesty. Taitaa olla persut perusskunnossaan, eli sammuneina. ;D sitä se teettää ku tyhjään päähän viinaa ottaa! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu