Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko kellään strapon-kokemuksia ?

Haluaisin kokeilla, kertokaa siskot, mi8lle tuntuu
45064
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hankimme juuri pienen aloittelijalle sopivan strap-onin ja oli hauskaa :) En ole varmaan koskaan aikaisemmin nauranut niin paljon sängyssä, enkä ajatellut asetelmaa näin paljon jälkeen päin.

Ongelmia kuitenkin oli. Onneksi ostimme valjaat joihin saa vaihdettua "peniksen", sillä mukana tullut kirvelee ihan pirusti. Ensimmäinen kerta sillä jäi viimeiseksi, vaikka olikin hauskaa. Se oli myös käyrä väärään suuntaan, emmekä tajunneet kääntää sitä. Se kun ei miehelle ihan toiminut kun hankasi väärää seinämää.

Mutta jatkamme yrittämistä ja nauramista. Täytyy myöntää, että oli kiihottavaa nähdä mies edessä kontillaan :)

Äänestä

Feeldoe on sikäli edistyneempi malli, ettei siinä tarvita valjaita, ja että pimppiinkin tulee tappi sisälle muljuamaan, ja varsi hieroo klitorista. Kuvista todeten, en ole itse vielä kokeillut, mutta mieli tekee.

Miten on heteroparit, toimiiko?
(Olisi muuten kiva kuulla myös naisparien kokemuksia).

Äänestä
  • Sääli että et tykkää miehistä :( Uneksin jo pitkään jotta löytyisi aktiivinen hetero tai lesbo-nainen,joka olisi pannut minut strapilla.Olen tumma ja hyvävartaloinen mies Helsingistä.Sinun ei olisi edes tarvinnut ottaa vaatteet pois...Voisitte tehdä se vaikka kaksin.Postini on [email protected] Haaveilen :)

    Äänestä

  • kokeiltu on tätä remmitöntä versiota miehen kanssa. Vaikka pimppiin tuleva pää on muotoiltu suht hyvin, tuntuu se silti valuvan alas ja haittaa hieman kun saa varmistella ettei vauhdissa putoa :) Tähän ratkaisu esim tuunatut latex-pöksyt joissa reikä edessä. Mies pitää peppuleikeistä kovasti ja kieltämättä on tosi kiihottavaa katsoa kun hän laukeaa runkkauksen ja panemiseni tuloksena!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TuiccuL30 kirjoitti:

Haluaisin kokeilla, kertokaa siskot, mi8lle tuntuu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu