tiistaiselle teivon v4 kiepille olis vähän vihjeitä.
1:3 come on kid on loistava varsa ja pääsee huippupaikalta lähtemään ja pitää varmasti keulaa viimemetreille saakka miksei jopa voittoon,13 Quanting kannattaa myös huomioida.
2:5 omega polaris on loistava varma moniin systeemeihin se on voittanut 2 viimeisintä starttia suvereeniin tyylin ja miksei myös nyt voittaisi.
3:7 vaappuri kärsi porissa kromille kirvelevän tappion ja on nyt varmasti revanssi mielellä liikkeellä ja pääsee juoksemaan selästä kun taas kromi kiertää kolmatta hakien johto paikkaa keulasta kromia ei ohiteta mutta kromi ei sinne tällä kertaa pääse.6 vokukka on pystyvä ja ravivarma hevonen sillä on hyvällä selkä juoksulla ja kovalla avauksella mahdollisuudet jopa yllätykseen.2 maiskaus ei ole vielä voitto kunnossa joten en uskone että sitä tarvitaan lapuilla.
4:lähdössä on monta kovaa ja voittoa hakevaa hevosta 3 fia fiktiv on hyvä hevonen jos pääsee keulaan 7 ruter gabri taistelee myös keulasta ja kovaksi menee alku pätkä.uskoisin että takahevoset ovat tässä lähdössä vahvoilla 10 eko black bird on tilaa saatuaan todella nopea kirissään ja noussee voittotaistoon lopussa. 11 jäverö jalla jalla saanee ensimmäistä kertaa urallaan pahan vastuksen ja en usko takamatkalaisena sen mahdollisuuksiin vaikka hannu hietasen ajokki voitti suvereenisti perjantaina porissa ja sekin vielä suunnitelmalla keulaan ja karkuun nyt sitä mahdollisuutta ei tule jotenka ei kannata pelata. 12 dreamy Ås saanee hyvän juoksun ja on siten lähellä kärkeä.
Onnea illan peleihin.
teivon v4.
tapatinga
1
346
Vastaukset
- Kenderblender
3. ja 4. kohde samoin miettein. Vaappurin laitoin varmaksi. Kahteen ekaan laitoin suosikeille tukevasti vahvistuksia. Come On Kidille, koska sillä on ollut vähän taukoa ja Omegalle, koska uskon, että tuossa on monia sen tasoisia hevosia. Ei siis ole mikään ylikylä.
Troikassa yksinään ylärivillä ideavarma numero 4. Kakkosrivillä yllättäjät 8 ja 12. Alarivillä kolme suosikkia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591194Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11860Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75795- 53634
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83623Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs46554Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33537Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36524Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40501