Nyt alkoi se alamäki!!!

Nyt alkaa se joka vuotuinen alamäki, HPK.kin pöllytti Jyppiä 5-2 vaikka on sarjassa toka vikana. Ei taida Jyppi päästä edes sääli peleihin!
4339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi olla niin että HPK alkaa pelata sillä tasolla minkä niitteen materiaali pystyy antaa.
Toista se on meil Lappikses. Ei osaa mein ertsa palkkaset jätkät maaleja tehä ja sitte ne viel antaa kettuillessaan vastustajalle kaks maalia lahjaksi.

Äänestä

Tämä oli odotettavissa, Jypillä aina liigaan hyvä startti jonka jälkeen joukkue vaipuu varjojen maille. Ennen joulutaukoa Jyp on tippunut kahdeksan parhaan kyydistä.

Äänestä
  • kun nyt on lauantai niin kertokaapa piruillessaan minullekkin nuo lottonumerot. Tietoa tuntuu tosiaan riittävän ja kateellista mieltä.

    Äänestä

  • tietoviisaat kirjoitti:

    kun nyt on lauantai niin kertokaapa piruillessaan minullekkin nuo lottonumerot. Tietoa tuntuu tosiaan riittävän ja kateellista mieltä.

    sääleihin tippunu, hah hah. paska jengi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jyp ht kirjoitti:

Nyt alkaa se joka vuotuinen alamäki, HPK.kin pöllytti Jyppiä 5-2 vaikka on sarjassa toka vikana. Ei taida Jyppi päästä edes sääli peleihin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu