Voimakkaat

naiset....

Olen mies ja minun fetissini on voimakkaat naiset.

Siis en tarkoita mitään ylipumpattuja bodareita, vaan sellaisia taitavia domina painija naisia, jotka osaavat laittaa miehen "pakettiin".

Esim. naisen reidet ovat mahtava ase painissa, jos nainen saa reitensä miehen kaulan ympärille, tai vyötärön ympärille, niin nainen pystyy kontrolloimaan miestä täysin.

Olisi ihanaa painia seksikkään atleettisen naisen kanssa, ja lopuksi tämä nainen vaikka viimeistelisi miehen kasvoille päälle istumalla.

Tällaisiä palveluita on paljon USA:ssa, Britanniassa ja keski-euroopassa.

Miksi ei suomessa?

En kaipaa seksiä, vaan sitä, että seksikäs voimakas nainen näyttäisi minulle kaapin paikan, ja mahdollisesti lopuksi istuisi naamani päälle, ja joutuisin nöyrtymään ja nuuhkimaan hänen peppuaan.

Onko suomessa tällaisia painija naisia ollenkaan?

Markkinat olisivat valtavat, eli kysyntää on!

Sitä paitsi tämä on sinänsä riskitöntä, että tämä ei vaadi sukupuoliyhdyntää.

Kommenttia kiitos.

6

3660

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että minä tykkään myös tuollaisesta. Aika harvoista naisista vain on todellista vastusta tai edes niin paljon, että voisi "antautua" hyvällä omallatunnolla.

    • heikko mies

      Hän on ainoa suomalainen tosin tara ironkin lupaili aikoinaan mutta on kadonnut markkinoilta tyystin. Vaikutti studio x:ssä. Sitten seinäjoella vai vaasassa vaikuttava lihaksikas nainen mutten muista enää nim eä....asui myös ruotsissa. Sihteeriopistolla on eräs voimakas nainen jonka luona kävin kerraan päiväkahvilla...oli voimakas. Emme painineet mutta olisin hävinnyt jos olis kokeiltu. Lisäksi melko voimakas nainen on domina-extreme nimellä vaikuttanut virolainen. Hän paini...hävisin. Nostaa penkistäkin tuollaiset 90 kg.

      Viimeisimpänä kokemuksena oli madame mysteria pari vkoa sitten. Nostaa 140kg penkistä. Hän niputti minut helposti ja lpuksi lypsi spermatkin melko väkisin. kun näitä ulkomaisia naisia käy suomessa niin kannattaa työllistää heitä jotta tulevat uudelleen.

      Storm niminen nainen kävi jokunen vuosi sitten muttei ollut yhtään asiakasta. Amrita käy silloin tällöin. Hänestä ei kokemuksia. Ei näytä vahvalta mutta ilmeisen jäntevä pieni japanilainen hän kuitenkin on.

      • kysymyksiä?

        Kiitos "heikko mies" kun vastasit tänne.

        Miten nämä painisessiot etenee?

        Istuuko nämä naispainijat myös naamanpäälle, eli tuleeko facesittingiä?

        Tuoksuuko se facesitting millekkään?
        ja jos tuoksuu, niin kuvaile mille?

        Miltä tuntuu olla reisi pihdeissä, eikö sieltä oikeasti mies pääse pois?

        Kiitos vastauksista! : )


      • heikko mies
        kysymyksiä? kirjoitti:

        Kiitos "heikko mies" kun vastasit tänne.

        Miten nämä painisessiot etenee?

        Istuuko nämä naispainijat myös naamanpäälle, eli tuleeko facesittingiä?

        Tuoksuuko se facesitting millekkään?
        ja jos tuoksuu, niin kuvaile mille?

        Miltä tuntuu olla reisi pihdeissä, eikö sieltä oikeasti mies pääse pois?

        Kiitos vastauksista! : )

        Homma etenee niin että saavun sovittuna aikana sovittuun paikkaan. Dianan luona voi käydä suihkussa mutta mielelläni ole valmiiksi peseytynyt.

        Domina komentaa riisuuntumaan eli aivan alasti. Itse heillä on bikinit tai shortsiasu jonkinlaisella topilla.

        Voit kokeilla vaikkapa kädenvääntöä ensin.

        Sitten aloitamme pystyasennosta. Hän horjuttaa minua ehkä nostaa maasta ylöskin. Kampaa selälleen maahan ja istuu päälleni.

        facesitting kuuluu kuvaan kyllä. Tuoksu ei ole minkäänlainen koska hoitavat hygieniansa hyvin. Diana komentaa puristelemaan samalla rintojansa.

        Kun pääni on reisien välissä on olo välillä jopa epämukava. Pitää paikkaansa...ei pääse pois ainakaan sallituilla keinoilla. Toki voin purra tms. mutta se ei kuulu hommaan. Lihasvoimalla ei pääse pois ja pitää olla varovainen ettei tule vammoja. reisien voima on niin kova että voisivat jopa murskata pään ainakin siltä se tuntui. Tuskin täysiä edes vielä puristivat.

        Madam mysteria istui naamani päällä niin kauan että leukani väsyi auki ja hän hankasi klitoristaan suutani vasten housujen läpi tosin. leukani oli viikon hellänä sen jälkeen.

        Toiveita toki voi esittää mitä haluat. Kyllä mm. munille potkiminen onnistuu mutta siitä en kamalasti pitänyt ja lopettivat kun rukoilin.

        Juttelin Madamen kanssa mm. että hän tuntee useita naisia jotka ovat miehiä voimakkaampia.

        Loppua kohti naiset kiusasivat penistäni niin että en voinut mitään vaan spermat lensivät väkisin ulos.

        Sessio loppuu siihen ainakin näitten osalta. Ehkä joku domina käskee sinun itse nuolla ne tai ainakin siivota sotkut.

        Katso madamen kotisivulta: http://www.pantrautenberk.com/mysteria/index_en.php

        tai diana ball: http://www.diana-ball.com/


    • FBB-fanimies

      Lienee tunnetuin fyysinen Domina. Suomessa tarjonta ei kyllä vastaa kysyntää. Tarvis varmaan joskus uskaltaa tavata Diana :) FBB on kyllä kuumaa tavaraa, jos ovat naisellisia. Kiitos heikko mies infosta. Tiedät näämmä mistä puhut.

      • heikkomies

        Diana on asiallinen oikein kiva henkilö ja reilun oloinen siis kun sessio ohi niin ystävällinen yms.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      127
      1974
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      100
      1720
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      57
      1360
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      77
      1334
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      31
      1028
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      51
      933
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      926
    8. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      44
      882
    9. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      109
      863
    10. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      73
      856
    Aihe