Luojan kiitos

Luojan kiitos olen nainen. Miehen kanssa eläminen on ihanaa. Näilläkin keskustelu palstoilla tämä on kaikista tervejärkisin palsta. Naiset ovat aivan hirveitä selkään puukottajia ja kateellisia selkään puukottajia. Kyllä miehen kanssa kaikki on helppoa ja ihanaa. Suurin kiitos tietysti omalle miehelleni. Kyllä naisilla olisi paljon oppimista miehiltä. :)
Loppu turhalle marmatukselle!!
3481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miehet on niin ihania! olen itse bi nainen ja voin kyllä kertoa että suhde naisen kanssa on ihan hirveetä vaikka sitä kuinka rakastaisi. yritän olla miehelleni yhtä ihana kuin hän on mulle, joskus se vaan on vaikeeta kun tää naisen perusluonne on kauhee känkkäränkkä ja joskus maailma kaatuu siinä samassa kun mehulasi kaatuu matolle.Tsemppiä miehet ja kiitos kun olette niin ihania :)

Äänestä
  • ja kiitoksia kaikkien miesten puolesta

    Äänestä

naiset on sellasia selän takana enemmän supattavia ja heti selän käännettyä morat heiluu, se on niin ihanaa rietastella pitkin kyliä kaiken maailman juorutkin, kaikesta on pakko juoruta, esim. jos ei halua raskaudestaan saavan vielä kenenkään tietää niin eiköhän sen tiedä kokokylä jo.
jos jollakin on ns. kiltimpi lapsi voi jehna sitä kateutta, yritetään sitten keksiä jotain muuta omasta lapsestaan.

joten loppujen lopuksi kiitos miehille että jaksatte kaiken keskellä meitä tukien ja ollen aito, ei selkään puukottaja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tarat kirjoitti:

Luojan kiitos olen nainen. Miehen kanssa eläminen on ihanaa. Näilläkin keskustelu palstoilla tämä on kaikista tervejärkisin palsta. Naiset ovat aivan hirveitä selkään puukottajia ja kateellisia selkään puukottajia. Kyllä miehen kanssa kaikki on helppoa ja ihanaa. Suurin kiitos tietysti omalle miehelleni. Kyllä naisilla olisi paljon oppimista miehiltä. :)
Loppu turhalle marmatukselle!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu