poikäystävä tykkää suuseksistä ja onha se iha kivaa varsinki kuusysissä kun itekii saa.tätä on meill aika usein joskus jopa kuus kertaa viikossa.olen aina nielly hänen spermat kun se on hyvänmakusta mutta miten usein spermaa voi juua ilman ett siitä on haittaa?
voiko spermaa juua useesti?
tytönen-90
75269
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Spermaa voit juoda niin paljon kuin haluat. Siinä on kivennäisaineita, jotka ovat terveellisiä kuin maito. Lisäksi mies nauttii, kun kivekset tyhjenevät nautinnollisesti kauniin naisen suuhun. Se on upea tunne, jota haluaisin jatkuvasti kokea upean blondin suuhun. Toivoisin voivani koskus tyhjentää upean amerikkalaisen pornotähden suuhun lastini ja minulla onkin sovittuna tapaaminen Courtney Cumzzin kanssa. Saa nähdä, ovatko hänen huulensa niin pehmeät kuin väitetään. Muista kuitenkin pitää hyvää huolta hygieniasta, niin te kumpikin nautitte suuseksistä koko loopuelämänne. Se on ilo, josta ei kannata luopua.
Oli muuten upea kokemus. Kyllä Courtney Cumz oli maineensa veroinen. Ensin hän imi ja lutkutteli hitaasti, otti kullin todella syvälle, imi palleja hellästi niin, että minulta oli tulla tosi nopeasti. Hän todella palvoo miehen kalua, katsoo ylöspäin, puristelee hellästi kiveksiä ja todella nai suullaan kuin enkeli. Minä leijuin pilvissä, kun lasti lensi suoraan Courtneyn kauniiseen suuhun. Minulta tuli tosi paljon tuollaisessa käsittelyssä. Taivaallista suuseksiä. Kyllä kannatti vierailla. Minulla seisoo vieläkin, kun ajattelen hänen pehmeitä ja ihania huuliaan.
Lopuksi levättyäni muutaman tunnin otin Courtneyn ihanan herkkuperseen maalitauluksi. Levitin hitaasti hänen kauniit miljoonan dollarin pakaransa, otin esiin vähän liukastetta ja upotin kullin suoraan hänen herkkuperseeseensä. Mahtavan tiukka takapuoli, liutin hitaasti peräaukossa, työnsin sormeni vittuun ja hain Courtneyn eturauhasen otteeseeni. Courtney voihki mahtavasti ja sai valtavan orgasmin. Kyllä minultakin tuli spermaa paljon. Fantastinen tyttö kaikille, jotka haluavat nauttia upeasta blondista. Suosittelen vilpittömästi hänen naimistaan. Hän rakastaa seksiä yli kaiken.
Muista kuitenkin huolehtia ehkäisystä ja että parisuhde on vakiintunut ja olette toisillenne uskollisia, niin ei ole ongelmia.
usko pois
Niin usein kuin maistuu! Mutta koeta säästää vähän ja antaa kaverillesi kunnon kielisuudelma, saa hänkin nauttia.
"Mutta koeta säästää vähän ja antaa kaverillesi kunnon kielisuudelma, saa hänkin nauttia"
Juu ei kiitos!
Minä kyllä tulkitsisin tuon mielenosoitukseksi tyyliin "maista ite omia sotkujas".
En tosiaankaan koe oman sperman nielemistä seksikkäänä tai kiihottavana.No en kyllä kenenkään muunkaan miehen.
http://s2.fi.bitefight.org/c.php?uid=16244
OHJEITA LIEMEN JUONTIIN JA MUUTENKIN KINKYÄ MATSKUA :]